İçeriğe geç

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi Ukrayna’nın en önemli finans alanında eğitim veren eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Ukrayna son zamanların en gözde üniversitelerinden biridir. Sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmesi nedeniyle öğrencilerin gözdesi haline gelen Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi taban puan şartı aramaksızın farklı ülkelerden öğrenci kabul etmektedir. 40 farklı ülkeden öğrenciye eğitim veren Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi her yıl yeni binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle kendi ülkelerinde üniversite sınavına girmek zorunda kalan öğrenciler yurtdışı eğitim programı kapsamında sınavsız geçiş yapma hakkına sahip oluyor. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’ne yerleşen öğrenciler hiçbir şekilde sınav stresi ve kaygısı yaşamadan gönül rahatlığıyla finans eğitimi almaya başlıyor.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi eğitim harçları diğer yurtdışı eğitim programlarına göre oldukça ekonomik olması nedeniyle öğrenciler ve aileleri tarafından çok tercih edilmektedir. Yıllık 2000-3000 dolar ödeyerek lisans eğitimi alma fırsatı sunan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi sadece eğitim kalitesi ve harçlarıyla değil konaklama imkanlarıyla da çok tercih edilmektedir. Öğrencilerin bilmediği bir ülkede konforlu ve gönül rahatlığıyla konaklayabilmesi için yurt hizmeti sunuluyor. Yurtlar makul fiyatlarda olup odalarda 2-3 öğrenci bir arada konaklamaktadır. Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi yurt fiyatları 200-300 dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Yurtdışı eğitimi almak isteyen öğrenciler için giderler oldukça önemli bir yere sahiptir. İstediği bölümde okumak isteyen öğrenciler için harcamalarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrencilere düşük ücretlerle eğitim alma imkanı sunuyor. Ukrayna’nın uygun fiyatlarla eğitim imkanlarından faydalanmak isteyen öğrenciler zaman kaybetmeden ve kontenjanlar dolmadan kayıt işlemlerini tamamlıyor. Finans uzmanlık dalında eğitim veren Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi ekonomi alanında gelişmek isteyen öğrencilere kapılarını aralıyor. İyi bir ekonomist yetiştiren Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi geleceğe dönük, modern, bilimsel, teorilere bağlı kalarak uygulamalı bir finans eğitimi sunuyor. Akademik kadrosu son derece geniş olan Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi teknolojik donanıma sahip sınıflarda ileriye dönük bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Finans eğitimi almak isteyen öğrenciler için dil eğitimi de çok önemli bir yere sahiptir. Hazırlık eğitimi 10 ay süren Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi Rusça ve Ukraynaca hazırlık eğitimi veriyor. Hazırlık eğitimi sonrası öğrenciler iyi bir şekilde dil öğrenme fırsatına sahip oluyor.

Ukrayna’nın popüler üniversitelerinden biri olan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak oldukça kolay. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelen öğrenciler Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi hakkında detaylı bilgi alıyor ve üniversiteye kayıt yaptırmak isteyip istemediğine karar veriyor. Hayallerini ertelemek istemeyen öğrenciler Dnepropetrovsk Finans Üniversitesi sayesinde kaliteli bir finans eğitimi alıyor. Kariyer sahibi olmak isteyen öğrenciler üst düzet finans ve ekonomi eğitimi için Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’nin imkanlarından faydalanıyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]