İçeriğe geç

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

Müzik tutkunları üniversite eğitiminizi saygın ve kaliteli bir kurumda tamamlamak istiyorsanız Odessa A.V Nezhdanova Müzik Akademisini tercih edebilir ve Ukrayna’da profesyonel bir eğitim alabilirsiniz. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi 1913’de dünyaca ünlü akademisyenler ile kuruldu. Ukrayna’nın en eski müzik enstitülerinden biri olan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi müzik alanında kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Avrupa Müzik Akademileri ve Konservatuarları Birliği’ne üye olup Ukrayna’nın en önemli müzik eğitim merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Ukrayna’nın güney kısmında yer alan akademi profesyonel anlamda müzik eğitim vermektedir. Kültür ve müzikal merkezi olan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi’nde yerel çok sayıda müzisyen eğitim almıştır. Dünyada çok önemli bir yere sahip olan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Rusya, Almanya, İsviçre, Çin ve Polonya gibi pek çok ülkedeki müzisyene eğitim vermiş ve mezun olmalarını sağlamıştır.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi‘nde yer alan fakülteler;

Vokal ve koro fakültesi, Piyano & teorisi fakültesi ve Orkestra fakültesi

Müzik alanında eğitim almak isteyenler kendi ülkelerinde pek çok yetenek sınavı ile karşı karşıya kalmaktadır. Yüksek puanlarla öğrenci alımı gerçekleştiren üniversitelere girmek oldukça zordur. Ukrayna’nın en önemli müzik akademilerinden biri olan Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi

modern ve bilimsel bir eğitim hizmet sunmaktadır. Teoriye dayalı eğitim verirken uygulama yapmaktan kaçınmayan Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi öğrencilere kalıcı ve kaliteli bir müzik eğitimi sunmaktadır. Müzik alanında kariyer yapmayı düşünen pek çok öğrenci dünyanın dört bir yanında Ukrayna’ya gelmekte ve Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi’ni tercih etmektedir.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi’nde öğrencilere sportif ve kültürel pek çok aktivite yapmaya olanak sunmaktadır. Öğrencilerin sosyalleşebileceği bir ortama sahip olan akademide masa tenisi, futbol, basketbol, jimnastik ve tenis gibi sportif aktivitelerde gerçekleştirilebilmektedir. Siz de kariyerinizi müzik bölümlerinden birinde yapmak istiyorsanız acele edin. Sınavsız müzik akademisinde eğitiminize ekonomik ve uygun maliyetlerle başlayın.

Öğrenciliğin keyfini yaşamak ve kaliteli bir eğitim alabilmek için Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi tercih edebilirsiniz. Müzik eğitimi almak ve Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi’ni tanımak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanları sizleri bekliyor. Müzik alanında kariyerini geliştirmek ve başarılı bir müzisyen olmak isteyenler Eurostar eğitim danışmanlığı ofislerinde buluşuyor. Müzik alanında birbirinden ünlü akademisyenlerin ders verdiği Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi’nde hem sosyal alanda gelişecek hem de başarılı bir müzisyen olma şansı elde edeceksiniz. Ünlü akademisyenlerden ders almak istiyorsanız acele edin. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezini hemen ziyaret ederek geleceğinizi garanti altına alın ve sevdiğiniz meslek dalında uzmanlaşın. Doğru yoldan asla vazgeçmeyin amacınıza kolayca ulaşın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]