İçeriğe geç

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi ekonomi ve işletme alanlarında üstün ve uygulamalı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanmış sınıflarda geniş akademik kadrosu ile üniversite eğitimi sunan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Rusça ve Ukraynaca dillerinde eğitim verilmektedir. Derslere devam zorunluluğu olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi hem yaşam yeri açısından hem de eğitim açısından Ukrayna’nın işletme ve ekonomi alanındaki öne çıkan üniversitelerinden biridir. Gruplar halinde öğrenci kabul eden Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilere 1 ay içerisinde grup değiştirme imkanı sunmaktadır. Öğrenciler açısından grup değiştirme imkanı çok önemli bir yere sahiptir. Bu sayede öğrenciler kendi durumlarını gözlemleyerek grup değiştirme olanağına sahip olmaktadır. Bu süre içerisinde grup değiştirmeyenler daha sonra grup değiştirme hakkına sahip olmamaktadır.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ni tercih edenler YGS ve LYS sınavlarına girmeden üniversite kayıtlarını kolayca gerçekleştirebiliyor. Üstelik hangi okuldan veya bölümden mezun olduğunuza bakılmaksızın sınavsız öğrenci kabulü gerçekleştirilmektedir. Sosyal anlamda öğrencilere kaliteli bir eğiti sunan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilerin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin asıl uzmanlık alanı sosyal bilimler olarak geçmektedir. Matematik, halkla ilişkiler, ekonomi, işletme, hukuk ve psikoloji gibi geniş bir bölüm yelpazesine sahip olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi 4 yıllık lisans eğitimi ve 1 yıllık hazırlık eğitimi sunmaktadır. Yüksek lisans yapmak isteyen kişiler Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde 1,5 yıl eğitim aldıktan sonra başarı ile yüksek lisans eğitimini tamamlamaktadır. Ayrıca Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde hazırlık eğitimi alan kişiler hazırlıktan mezun olduktan sonra başka üniversitelere geçiş yapma hakkına sahip olabilmektedir. Ekonomi ve İşletme Üniversitesi geniş bir kütüphaneye sahiptir. 400.000’den fazla kitap kapasitesine sahip olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin kütüphanesi öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sosyal yönden öğrencilerin gelişmesine olanak sunan Ekonomi ve İşletme Üniversitesi sportif aktivitelere de sık sık yer vermektedir.

Kiev Ukrayna’nın başkentidir. Başkentte eğitim almanın avantajlarını yaşamak ve Ekonomi ve İşletme Üniversitesi gibi meşhur ve birbirinden kaliteli üniversitelerde eğitim almak için son derece elverişli bir kenttir. Sosyal bilimler alanında eğitim hizmeti sunan Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilere yurt imkanı sağlamaktadır. Üniversite yeni hizmete giren yurt binalarıyla öğrencilere ekonomik konaklama imkanı sunmaktadır. Hem harçların hem de yurt ücretlerinin oldukça ekonomik olduğu Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde okumak bir ayrıcalıktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde öğrencilerin Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ne kolayca kayıt olabilmesi ve aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırılabilmesi için danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde Kiev’de eğitim almak istiyorsanız Ekonomi ve İşletme Üniversitesi sizleri bekliyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]