İçeriğe geç

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir geleceğe sahip olmak için eğitime yapacağınız yatırımların yaşamınızın ilerleyen süreçlerinde çalışma hayatına başladığınızda farkına varacaksınız. Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesinde bir çok bölüm var ve bu bölümlerin birinde sizlerde iyi bir eğitim görebilirsiniz. Fakat öncelikli olarak şu maddeleri bir gözden geçirmenizde fayda olacaktır;

– Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde eğitim alabilmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi kayıt işlemlerinde bir lise diplomasına ihtiaç duyulacaktır.

-Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi, Ukrayna’da yer alıyor. Dolayısı ile bir Ukrayna vizesine ihtiyaç duyulacaktır. Vize işlemleri için sağlıklı olmanız gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından aids olmadığınıza dair heyet raporu almış olmasınız. Bu işlem üniversite kaydınıza en geç iki ay var iken yapılmalıdır. Alacağınız bu sağlık raporu ile beraber tercüme işlemlerini gerçekleştirerek noter huzurunda onaylanmasını sağlamalısınız ve bunun yanı sıra birde kaymakamlık tarafından onay verilmesi gerekiyor.

Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde kullanılmakta olan eğitim dili İngilizce, Rusça ya da Ukraynacadır. Sizler bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulacaksınız. Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz konuşulanı anlayabiliyor, anladığınıza cevap verebiliyorsanız ve akıcı bir aksana sahipseniz sizi doğrudan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfında eğitim verilmek üzere tercihleriniz yapılmaktadır.

Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesinde verilmekte olan eğitim bütün dünya üniversitelerinin kabul etmiş olduğu, dünyanın en gelişmiş eğitim sistemi olan Bologna Eğitim Sistemidir. Bu sistem öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Dolayısı ile Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde uygulanan bu sistemde öğrenciler araştırmacı bir kişilik kazanırken, ekip çalışmasına yatkın bir hal almalarında etkili bir faktörüdür.

1844 yılında kurulan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisidir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuştur. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan bu üniversitede son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar(onotom)Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Üniversite referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiştir

Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır.

Sizlerde dilerseniz Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilir ve alacağınız bu eğitim ile beraber elde edeceğiniz diplomalarını yök denkliği dahilinde kullanabilirsiniz.1844 yılında kurulmuş olan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi Doğu Avrupanın en eski üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuş olması ile bilinmektedir. Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrenciler kaliteli bir şekilde yetiştirilmektedir.

Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Öğrencileri ile beraber yurt içi ve yurt dışından eğitim vermekte olan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi Ulusal statüsünü kazanmıştır. Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar (onotom) Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Üniversite referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiş olan bir üniversitedir.

Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Politeknik Üniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır. Sizlerde dilerseniz Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilir ve alacağınız bu eğitim ile beraber elde edeceğiniz diplomalarını yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde kullanabilirsiniz.

Ülkemiz sınırları içerisinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir ve çalışmalarınızı sürdürebilir ya da dilerseniz ülkemiz sınırları içerisinde bir başka iş veren ile bölümünüz dahilinde anlaşma yaparak çalışma imkanından yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarınız dahilinde iyi bir şekilde eğitim alacak ve kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olacaksınız. Dolayısı ile sizleri Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilizce ve Ukraynaca dilleri ile beraber iyi bir eğitim süreci bekliyor olacaktır.

Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bu üç dil ile beraber eğitim sürdürüldüğünden dolayı Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca bilgisine sahip değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır. Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz söylenenleri anlayabiliyor ve anladıklarınızı cevaplandırabiliyorsanız sizleri doğrudan Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm ile ilgili lisans sınıfında eğitim almanız sağlanıyor.

Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bütün dünyanında kullanmakta olduğu ve kabul ettiği kaliteli bir sistem olan Bologna Eğitim Sistemidir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrencinin alanında en iyi şekilde eğitim alması sağlanmaktadır. Bu süreç ile beraber öğrenci konuları rahat bir şekilde algılamakta ve konu ile ilgili yapacağı araştırmalar ile beraber çok daha iy bir düzeyde eğitim almış olmaktadır.

Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde sizlerde dilerseniz iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yıllın vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber Euro star yurt dışı eğiitm merkezi başvuru ofisinde görev yapmakta olan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirler. Ukrayna Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde yapılacak olan bu çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz çağdaş bir yaşamın getirmiş oldukları sosyal bir hayatta kaliteli bir şekilde yaşama fırsatı bulacakları gibi saygın bir çevreye sahip olacaklardır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]