İçeriğe geç

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ve Rehberliği

Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği hizmeti kapsamında merak ettiğiniz tüm soruları samimiyetle yanıtlayacağımızı bilmelisiniz. Eğer eğitim hayatınıza Ukrayna’da devam edecekseniz bu kapsamda ihtiyacınız olacak tüm konularda çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Kaliteli eğitim danışmanlığı hizmetinin, bilgi, birikim, güven ve tecrübede saklı olduğunu biliyor musunuz? Biz bunun farkındayiz ve sizin hak ettiğiniz düzeyde eğitim hayatınızı sürdürebilmeniz için çalışıyoruz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yenilikçi çözüm önerileri sunar ve belki de bugüne kadar aklınıza gelmeyen, düşünmediğiniz ve sonunda çok memnun kalacağınız fikirlerle, geleceğinizi şekillendirmenize destek olur. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Siz de bunun farkındasınız ki, eğitim danışmanlığı hizmeti profesyonel hizmet alanları arasında yer almaktadır. Yani bu durum, tek başınıza hareket edebileceğiniz ve uğraşabileceğiniz bir konu değil. Peki eğitim danışmanlığı Ukrayna’da hangi imkanları sunuyor? Ukrayna’da yaşam ve eğitim şartları nasıl? Bu sorularla beraber konumuzu sürdürelim.

Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği kapsamında, eğer Ukrayna’da eğitim hayatınıza devam etmek istiyorsanız, bu noktada sizin yanınızdadır ve çözüm ortağınızdır. Bu konuda adım adım ilerleyecek olursak, diyelim ki lise mezunusunuz ve Ukrayna’da lisans eğitimi almak istiyorsunuz. Bu kapsamda ihtiyacınız olan en önemli şey lise diploması. Ancak bölümün yıllık bedeli haricinde başka bir şeye ihtiyacınız yok. Yani ne sınava ne de herhangi bir mülakata girmenize gerek yok. Bu en önemli avantajlardan biri. Peki biz ne yapıyoruz?

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Ukrayna’da size uyun en kaliteli bölüm ve fakülteyi seçmenize yardımcı oluyoruz. Ardından gerekli işlemlerinizi, uçak biletinizi, Ukrayna’da yurt, oda veya talep ettiğiniz duruma göre kiralık ev buluyoruz, kayıt için gerekli evrakların tercümesini yapıyoruz ve eğitim süreniz boyunca sizin için gerekli olan sağlık sigortası işlemlerinizi hallediyoruz. Bunlar yalnızca sağladığımız hizmetlerden birkaçı. Daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilir ya da telefonlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı ve rehberliği anlamında gerekli detayları az önce paylaşmıştık. Şimdi de Ukrayna’daki eğitim şartları noktasında bazı bilgiler paylaşalım. Ukrayna’da lisans eğitimi dört yıldır. Lisans tamamlama eğitimi de üçüncü sınıftan başlar. Ancan bu noktada önemli bir detay bulunmaktadır. O da eğer yabancı öğrenciyseniz, hangi bölümü tercih ederseniz edin, bir yıl hazırlık dil eğitimi almanız gerekmektedir. Hazırlık sınıfında dil eğitimini aldıktan sonra lisans veya lisans tamamlama anlamında, eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca Ukrayna’da yaşam şartları diğer Avrupa ülkelerine baktığımızda, çok daha uygundur.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın