İçeriğe geç

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi Ukrayna’nın en büyük üniversitesi olma özelliğine sahiptir. Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi 20 fakülte ve 10 eğitim ve araştırma kurumlarından meydana gelmektedir. İki askeri kuruma da sahip olan Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi farklı şube ve merkezleri bulunmaktadır. Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nin Slavutich şehrinde bir adet şubesi bulunmaktadır. Ayrıca üniversiteye ait 12 araştırma enstitüsü ve 14 adet araştırma merkezi de hizmet vermektedir.

Oldukça büyük bir üniversite olan Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nde toplamda 375 profesör ve 1175 doçent görev yapmaktadır. Bilim adaylarının da yer aldığı üniversitede hazırlık departmanı da yer almaktadır. Rusça ve Ukraynaca ve İngilizce dillerinde eğitim veren Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi öğrencilere kaliteli bir yabancı dil eğitimi vermektedir. 10 aylık hazırlık eğitiminin sonunda öğrenciler tercih ettikleri dilde yabancı dil eğitimi almakta ve eğitimin sonunda ana dili gibi yabancı dil konuşmaya başlamaktadır. Yabacı dil eğitimi konusunda oldukça ileri seviyede olan Kiev (Teknik) Üniversitesi eğitim süresinin sonunda öğrencilere sınav yapmakta ve sınavda başarılı olanları lisans bölümüne geçiş yapma imkanı sunmaktadır.
Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi sunan Ukrayna’nın gözde üniversitesi Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi geniş bir yerleşkeye sahiptir. Spor ve dinlenme alanlarının bulunduğu üniversitede 50.000 kişilik bir ekip çalışmaktadır. Ukrayna’nın en büyük üniversitesi olan Kiev (Teknik) Üniversitesi 160 hektar üzerine kurulmuş olan üniversite son derece verimli bir şekilde dizayn edilmiştir. Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne yerleşmek isteyen öğrencilerin liseden herhangi bir bölümden mezun olması yeterlidir. Sınav şartı aranmayan Kiev (Teknik) Üniversitesi Ukrayna’nın en önemli eğitim kurumlarından biridir. Lise diplomasını getiren herkes Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nde eğitim alma şansına sahip oluyor. İstediğiniz bölümde okumak, Ukrayna’nın güzelliklerini keşfetmek ve eğlenceli anlar yaşamak için tek yapmanız gereken şey Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaktır.

Eğitim alanında öne çıkan Kiev (Teknik) Üniversitesi modern sınıfları, uygulamalı eğitimi ve işinde profesyonel akademik kadrosu ile dikkat çeken üniversitelerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Matematik, fizik, kaynak, kimya mühendisliği ve fizik mühendisliği gibi çok sayıda bölümün yer aldığı Kiev (Teknik) Üniversitesi eğitim kalitesi ile dünyanın pek çok yerinden öğrenciyi kendisine çekmektedir.
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri öğrencilere yurtdışı eğitimin kapılarını aralıyor. Ukrayna’nın en önemli ve en büyük üniversitesine kayıt yaptırmak için acele edin. Kayıt işlemleri için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız hizmet sunmakta ve sizleri yormamaktadır. Gelecek kariyerinizi doğru bir şekilde yön veren Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde hayallerinize kavuşuyor ve hayal ettiğiniz mesleği yapma fırsatına sahip oluyorsunuz. İstediğiniz bölümde eğitim almak ve iyi bir kariyere sahip olmak istiyorsanız Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Rüya gibi bir şehirde üniversite eğitimi almanıza olanak sunan Kiev (Teknik) Üniversitesi kariyerinizde önemli adımlar atmanıza olanak sunuyor.

0212 244 66 00 dan bizlere ulaşabilirsiniz…

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi-Sokak Görünümü

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi-Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]