İçeriğe geç

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

İnşaat mühendisliği ve mimarlık alanlarında eğitim almak isteyen öğrenciler Ukrayna’nın köklü üniversitelerinden biri olan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih ediyor. Devlet Üniversitesi kapsamında yer alan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi başarılı, kaliteli ve öne çıkan üniversitelerden biridir. Mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerin son yıllarında öne çıkan gözde bölümleri arasında yer almaktadır. Pek çok öğrencinin hayali inşaat mühendisliği veya mimarlık bölümlerinde eğitim alabilmektedir. Her iki bölüm için bazı ülkelerde üniversite sınav şartı aranmakta ve bölümlere yüksek puanlarla girilebilmektedir. Üniversite sınavına hazırlanan adayların yoğun bir tempoda çalışması ve başarı elde edebilmesi şart haline gelmektedir. Ancak Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi öğrencileri yormadan, sınav stresine girmelerini engelleyerek onlara sınavsız geçiş hakkı sunuyor.

Her öğrencinin hayali başarılı bir kariyere sahip olmak ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkabilmektir. Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilere kaliteli bir eğitim sunuyor ve başarılı olanlara diploma alma hakkı tanıyor. Öğrenciler almış oldukları diplomalarla Avrupa’nın her yerinde iş bulma fırsatına sahip oluyor. Avrupa’nın her yerinde geçerliliği olan diplomaları sayesinde sevdiğiniz mesleği yapabilecek ve istediğiniz yerde çalışma fırsatına sahip olabileceksiniz. Son derece kaliteli ve birbirinden ünlü akademisyen kadrosuna sahip olan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi teknolojik donanımlara sahip, modern sınıflarda üniversite eğitimi sunmaktadır.

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi yıllık eğitim öğretim ücretleri 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Diğer pek çok Avrupa üniversitesine göre fiyatı çok makul olan Dnepropetrovsk İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nde ilk yıl hazırlık eğitimi verilmektedir. Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nin hazırlık eğitimi fiyatları 2000 doları civarı olup hazırlık eğitimini başarı ile tamamlayanalar lisans eğitimi almaya hak kazanmaktadır. Dnepropetrovsk İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nde lisans eğitimi almaya başlayan öğrenciler ilk bir ay içerisinde grup değiştirme hakkına sahiptir. Ancak ilk bir ay içerisinde grup değiştirmeyen öğrencilerin bir daha değişim yapma hakkı bulunmamaktadır. Dnepropetrovsk İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilere sunduğu avantajlarla dikkat çekmekte ve her yıl farklı ülkelerden sayısız öğrenciyi bünyesine almaktadır.

Dnepropetrovsk İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nin avantajlarından faydalanmak ve mimarlık ile inşaat mühendisliği dallarından kaliteli eğitim almak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine geliyor ve hızlı bir şekilde kayıt işlemini gerçekleştirme fırsatına sahip oluyor. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları öğrencilerin daima yanında. Sadece kayıt aşamasıyla sınırlı kalmayan öğrenci danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde kayıt sonrası tüm anlarda yanınızda yer alıyor ve öğrencilerimizin mutlu olabilmesi için daima çalışıyor ve onlara yurtdışı eğitimini kapılarını aralıyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]