İçeriğe geç

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi 1805 yılında kurulmuş son derece köklü üniversitelerden biridir. Ukrayna ülkesinin güney bölgesinde yer alan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi en önemli eğitim merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üye olan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi Ukrayna hükümeti tarafından şeref belgeleri ile onurlandırılmış çok önemli eğitim merkezlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Hem Ukrayna’da hem de yurtdışında tanınan eğitim merkezi psikoloji, matematik, fizik ve öğretmen yetiştirme alanında pek çok başarıya imza atmış ve adını duyurmayı başarmıştır. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler önemli işlerde rol alma fırsatına sahip olmuş ve kariyerlerinde başarılı olmuşlardır.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nin bünyesinde 8 adet eğitim binası, 2 adet spor salonu, 1 adet yayım merkez, 1 adet spor kampı, pek çok araştırma laboratuvarı, öğrenci yatakhanesi, 1 adet kütüphane ile modern elektrik kütüphane yer almaktadır. Rusça ve Ukraynaca dillerinde eğitim sunan üniversite öğrencilerin kendilerini geliştirebilmesi ve sosyal yönlerini arttırabilmesi amacıyla pek çok etkinliğe yer vermektedir.

Öncelikleri ve kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Pedagoji Üniversitesi pek çok öğrenci tarafından öncelikli olarak tercih edilen eğitim merkezlerinden biridir. Eğitim standartları açısından oldukça dikkat çeken eğitim merkezi her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Okulun başarısı ve öğrenci yetiştirme imkanları nedeniyle farklı ülkelerden binlerce öğrenci Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni tercih etmektedir.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi fiyatlarının uygun olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Güney Ukrayna’nın en önemli eğitim merkezlerinden biri olan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nin başarıları dünyaca kabul görmüştür. Bu kadar önemli ve kaliteli bir üniversitede eğitim almak isteyen öğrenciler uygun fiyatlarla eğitim almanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Üniversite ücretleri kadar sosyal yaşama ücretlerinin de son derece makul olduğu Güney Ukrayna çok tercih edilen yurtdışı eğitim merkezlerinden biri olmayı başarmıştır. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler hem kaliteli bir eğitimin kapılarını aralıyor hem de renkli bir sosyal hayatın içerisinde kendisini buluyor.

Sınavsız bir şekilde eğitim imkanı sunan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi lise diplomasın getiren tüm öğrencilere kapılarını aralıyor. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nin şartlarını inceleyerek üniversitede eğitim almaya karar veren öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitimi Danışmanlığı çalışanları ile yürüttükleri görüşmeler sonrasında koly bir şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor. Hayalini kurduğunuz yurtdışı eğitimini almak artık zor değil. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek kendinize uygun üniversitede eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın. Dünyaca kabul görmüş olan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nde fizik, matematik ve psikoloji üzerine eğitim alabilir ve kaliteli öğretmenler olarak okuldan mezun olabilirsiniz. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi mezunları her yerde istedikleri kariyer dolu mesleği yapma fırsatına sahip olmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]