İçeriğe geç

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesinde kaliteli bir lisan eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alandad yapacağınız çalışmalar doğrultusunda başarılı bir eğtim almış olacaksınız. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek için hiç bir şekilde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yoktur. Üniversite sınavına girmenize gerek yoktur. Doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber sizlere hizmet vermekte olan başarılı ekibimiz bu konuda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak liseden elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Harkov Ekonomi Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Ukraynaca, Rusça ve İngilizce eğitim verilmektedir. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz aşağıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecinde doğrudan başlama imkanına sahip olacaksınız fakat bu alanda kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine başlamış olacaksınız. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir bir eğitim almış olacaksınız. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak bütün dünya üniversitelerinin kabul görmüş olduğu gibi eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınız sürdürmek ve uygun bir alan lisans eğitimi almak istiyorsanı doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinden bu alanda gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz. Şimdi Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler ile ilgili bölümleri bir görelim ;

 • Ekonomi ve Hukuk Bölümü.
 • Ekonomi ve Bilişim Bölümü.
 • Pazarlama ve Yönetim Bölümü.
 • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü.
 • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü.
 • Finans Bölümü.
 • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü.
 • Yönetim ve idarecilik Bölümü.
 • Bilgisayar bilimi Bölümü.
 • Basım ve Yayıncılık Bölümü.
 • Turizm Bölümü.
 • Turizm Yönetimi Bölümü.

Sizlerde bu bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve bir diplomaya sahip olmuş olmanız gerekiyor. Elde etmiş olduğunuz bu lise diploması ile beraber Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili kayıt işlemleri içerisinde kullanılacaktır.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz burada birde konaklama ihtiyacı duyacaksınız. unun için dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konakalama imkanına sahip olabilirsiniz. Uygun bir ücret karşılığında konaklayabileceğiniz Harkov Ekonomi Üniversitesi yurtlarında sosyal, kültürel ve sporsal anlamda iyi bir şekilde yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Ya da dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini tercih edebilirsiniz ve bu alanda bir takım sorumlulukların sahibi olmuş olacaksınız. Yemek, temizlik, çamaşır bulaşık işlemleri ile ilgili gerekli çalışmaları sürdürmeniz gerekecek fakat Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda yemek, çamaşır, bulaşık gibi şeylere siz karışmayacaksınız bu anlamda ciddi bir şekilde iyi imkanlara sahip olabilirsiniz. Bunların dışında dilerseniz Harkov Ekonomi Üniversitesi civarında yer alan evlerden birinde aile yanında konakalam imkanına sahip olabilirsiniz bu durumda aile ile beraber yapacağınız bir sözleşme dahilinde bir takım kurallar ve sorumluluklar çerçevesi altında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Harkov Ekonomi Üniversitesinde Eğitim müfredatı Bologna sistemi ECTS Kredi transfer sistemiolarak yürütülüyor. Avrupa Üniversiteleri Birliği Üyesi ve Uluslar arası Projelere Katılım sağlamaktadır. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa ülkelerinde ortak çalışmalar sergilemektedir. Seçmeli ders İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Arapça, Lehçe dersleri verilmektedir.

Harkov Ekonomi Üniversitesinde 8 Fakülte 34 ana bilim dalı bulunmaktadır. Yükseköğretim de Ukraynada Önemli Üniversitelerdendir. Öğretim adına her türkü araştırma, laboratuarları, bilgisayar merkezileri, kütüphane bilimi, yayıncılık, Spor kompleksleri bulunmaktadır. Ekonomistlerin önemli deneyim ve yöneticiler için teknoloji ve ülkenin endüstriyel işletmeler ve kuruluşların politikaları üzerinde etkili öğretim olması ve modern bilgi teknolojileri ile ekonomistler yetişmektedir. Harkov Ekonomi Üniversitesinde YÖK denkliği bulunuyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]