İçeriğe geç

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Mühendislik bölümüne olan ilgi giderek artmakta ve pek çok kişi mühendislik üzerine eğitim almayı hedeflemektedir. Mühendislik bölümünde eğitim almak isteyen pek çok öğrenci üniversite sınavına girmek zorunda kalmaktadır. Üniversite sınavı stresli ve yorucu bir süreçtir. Uzun bir dönem boyunca ders çalıştırmayı gerektiren bu süreçte başarılı olamayan öğrenciler büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Yetersiz çalışma veya heyecan gibi nedenlerle sınavda istediği puanı alamayan pek çok öğrenci çok istediği mühendislik bölümüne yerleşememektedir. Üniversite sınavında başarısız olan öğrenciler hayallerini bir süre daha ertelemek zorunda kalmaktadır. Ancak Ukrayna’da faaliyetlerini sürdüren Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencilerini hedeflerine kavuşturuyor. Hiçbir şekilde sınav şartı ve taban puan şartı aramayan Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi mühendislik üzerine eğitim almak isteyen öğrencileri bekliyor.

Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi Ukrayna’nın öne çıkan ve mühendislik alanında kaliteli bir eğitim veren eğitim kurumlarından biri olma özelliği taşımaktadır. Kaliteli bir eğitim sistemiyle hizmet sunan Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi geniş bir akademik kadroya sahiptir. Modern eğitim metotlarını kullanan Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi teknolojik yeniliklerden yararlanmaktadır. Mühendislik eğitimi verebilmek için özel olarak tasarlanmış olan sınıflarda kaliteli bir mühendislik eğitimi verilmektedir. Teoriye dayalı bilgiler uygulamalı olarak öğrencilere öğretilmekte ve öğrencilerin mezun olduktan sonra iş hayatına kolay bir şekilde atılabilmesine olanak sağlanmaktadır.

Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi mühendislik eğitimi fiyatları öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Öğrenciler için yurtdışı eğitim programı kapsamında verilen eğitim kadar ücretler de merak konusu teşkil etmektedir. Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi fiyatları yıllık 2000-3500 dolar arasında değişebilmektedir. İlk yıl hazırlık eğitimi alan öğrenciler hazırlık eğitimini başarı ile tamamladıklarında lisans eğitimi almaya başlamaktadır.

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi şimdiye kadar pek çok uzman yetiştirmiş ve Ukrayna’da adını duyurmuş olan üniversitelerden biridir. Ukrayna devlet eliyle eğitimi destekleyen ülkelerden biridir. Ukrayna’da devlet üniversitesi kadar özel üniversitelerin sayısı da bir hayli fazladır. Tam bir öğrenci kenti haline Ukrayna’nın her yerinde konaklayabileceğiniz yurtlar bulunmaktadır. Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmesi için yurt imkanı da sunmaktadır. Her açıdan ekonomik bir yer olan Ukrayna öğrencilere farklı bir eğitim hayatının kapılarını aralıyor. Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi’nde hem mühendislik eğitimi almak hem de yepyeni bir sosyal çevrenini kapılarını aralamak isteyen öğrenciler Ukrayna’yı tercih ediyor.

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi’ne kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve merak edilen sorulara cevap bulunması için Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri kesintisiz bir eğitim hizmeti sunuyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize geldiğinizde hem Ukrayna hem de Zaporece Devlet Mühendisliği Akademisi’nin mühendislik eğitimi hakkında detaylı bilgi alabilir ve kayıt işlemleri için danışmanlarımızla görüşmeler yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]