İçeriğe geç

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi

Ormancılık alanında hizmet sunan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi köklü üniversiteler arasında yer almaktadır. Farklı ülkelerde bulunan üniversitelerle işbirliği içerisinde olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi üstün eğitim kalitesi ve profesyonel akademik kadrosuyla en çok ilgi çeken üniversitelerden biri olmayı başarmıştır. Bilime ve teoriye dayalı bir eğitim sunan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi modern teknikleri kullanmaktadır. Uygulamalı bir eğitim sistemine sahip olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’nde başarılı öğrenciler yetiştirilmektedir.

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi kaliteli eğitimin yanı sıra sosyal aktiviteleriyle de dikkat çekiyor. Spor ve kültür alanında pek çok aktivitenin gerçekleştirildiği Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’nde öğrenciler sosyalleşebiliyor ve farklı ülkelerden gelen öğrencilerle kendine özel bir çevre oluşturma fırsatına sahip oluyor. Öğrencilerin sosyalleşebilmesi için Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi masa tenisi, jimnastik, basketbol, futbol ve tenis gibi pek çok aktivite gerçekleştirmektedir. Hem özel bir eğitim almak hem de öğrenci olmanın keyfini sonuna kadar yaşamak isteyen öğrenciler Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’ni tercih ediyor.

Ormancılık üzerine eğitim sunan Kiev Ormancılık Üniversitesi öğrencilere ekonomik fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. 2-3 kişilik odalarda rahatlıkla konaklayabilen öğrenciler ekonomik yurtlarda kalma fırsatına sahip oluyor. Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’nin eğitim harçları da oldukça ekonomiktir. Kariyerini başarı ile sürdürmek isteyen öğrenciler Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra diplomalarını alarak istedikleri yerlerde iş bulma imkanına sahip oluyor.

Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi hazırlık eğitimi de sunmaktadır. Bir yıl boyunca hazırlık eğitimi alan öğrenciler dil konusunda kendini geliştirme fırsatına sahip oluyor. Birinci ve ikinci dönem başarılı olan öğrenciler hazırlık eğitimlerini başarı ile tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor ve hemen lisans eğitimini almaya başlıyor. Hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul eden Kiev Ormancılık Üniversitesi Ukrayna’nın önemli eğitim merkezlerinden biridir. Kiev gibi güzel bir eğitim şehrinde ormancılık alanında eğitim alan öğrenciler mezun olduklarında her yerde geçerliliği olan diploma alma fırsatına sahip oluyor. teoriye dayalı uygulamalı bir eğitim sunan Kiev Ormancılık Üniversitesi öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almasına olanak sunmaktadır.

Kiev Ormancılık Üniversitesi sayesinde öğrenciler kendilerini yurtdışı eğitim serüvenini çerisinde buluyor. Pek çok öğrencinin hayali yurtdışında eğitim almaktır. Ekonomik ve kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin doğru adresi olan Kiev Ulusal Ormancılık Üniversitesi’ne kayıt işlemlerini Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisine gelerek kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin hayal ettiği yurtdışı eğitimi için Kiev Ormancılık Üniversitesi pek çok avantaj sunuyor. Hem konaklama, hem yeme içme hem eğitim harçları hem de ulaşım giderleri açısından son derece ekonomik olan Kiev Ormancılık Üniversitesi kısa sürede geniş bir öğrenci kitlesini okul bünyesine dahil etmeyi başarmıştır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]