İçeriğe geç

Odessa Tarım Üniversitesi

Odessa Tarım Üniversitesi tarım alanında öğrencilere kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrenciler için yurtdışı eğitimin önemi oldukça yüksektir. Ancak yurtdışı eğitimi almak oldukça zorlu bir iştir. Pek çok öğrenci ekonomik yükler nedeniyle yurtdışı eğitim almanın zorluklarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Tarım üzerinde kaliteli bir üniversite eğitimi almak isteyenler Ukrayna’nın sayılı üniversitelerinden biri olan Odessa Tarım Üniversitesi ‘ni tercih ediyor. Uygun fiyatlarla lisans eğitimi almanıza olanak sağlayan Odessa Tarım Üniversitesi sınavsız bir şekilde öğrenci alımı gerçekleştiriyor. Sınav kaygısı yaşamayan öğrenciler rahatlıkla üniversite eğitimi almaya başlıyor.

Odessa Tarım Üniversitesi son derece köklü eğitim kurumlarından biridir. 1918 yılında Tarım Politikası Bünyesinde kurulan üniversite son derece eski bir eğitim kurumudur. Herhangi bir liseden mezun olan tüm öğrenciler Odessa Tarım Üniversitesi’nde eğitim almanın avantajlarını yaşamaktadır. Odessa Tarım Üniversitesi bünyesinde 41 adet profesör ve 165 adet uzman eğitmen çalışmaktadır. Toprak yönetimi, tarla bitkileri ve hayvancılık ürünleri üzerine eğitim alma imkanı sunan Odessa Tarım Üniversitesi kapsamlı eğitim sistemiyle son derece dikkat çeken eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Başarılı bir eğitimin ardından öğrenciler branşlarında uzman olma imkanı yakalamaktadır.

Odessa Tarım Üniversitesi öğrencileri meyve, bağcılık, toprak yönetimi, hayvancılık ve bitki koruma alanlarında yetiştiriyor. Tarım konusunda yaşanan gelişmeler ve tarımın modernleşmesiyle birlikte pek çok öğrenci tarım alanında eğitim almak istemektedirTarım Üniversitesi 4 yıllık lisans eğitiminin ardından öğrencilere Avrupa’da geçerliliği olan diploma vermekte ve kariyer yolunda önemli başarılar elde etmesine katkı sağlamaktadır.

Odessa Tarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmayı düşünenler Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini tercih ediyor. Eğitim danışmanlarımız tarım alanında eğitim almak isteyen öğrencilere rehberlik ediyor ve kayıt işlemlerini başarı ile tamamlıyor. Sadece eğitim alanında değil konaklama, yeme içme ve ulaşım anlamında da sizlere destek sunmaktadır. Her geçen gün yenilenen danışman ofislerimizde işinde uzman eğitim danışmanları hizmet sunmaktadır.

Tarım Üniversitesi Ukrayna’da yer alan kaliteli eğitim kurumlarından biridir. Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrenciler hem kaliteli eğitimin kapılarını aralıyor hem de Ukrayna’nın güzelliklerini tatma fırsatına sahip oluyor. Ukrayna tam bir öğrenci ülkesi olup uygun fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Sosyal yaşamında oldukça eğlenceli olduğu Ukrayna’da öğrenciler eğitim alırken sosyalleşme fırsatına sahip oluyor. Odessa Tarım Üniversitesi’ne her yıl farklı ülkelerden binlerce öğrenci geliyor. Hem eğitim standartlarının yüksek olması hem de sosyal çevrenin renkli olması nedeniyle pek çok öğrenci Ukrayna’da lisans eğitimini tercih ediyor. Odessa Tarım Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler farklı ülkelerden arkadaşlıklar ediniyor ve bakış açılarını geliştiriyor. Sosyalleşen ve uluslararası bir çevre edinen öğrenciler geleceğe hazırlanıyor ve aldıkları diplomalarla tarım alanında kariyer sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerleme imkanına sahip oluyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]