İçeriğe geç

Kiev Tasarim Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi 17 nisan 1930 yılında kuruldu. 1930 yılında Kyiv Politechnic Enstitüsü adıyla kurulmuş olan üniversitenin üç fakültesi bulunmaktadır. Mekanik, kimya teknolojileri, mühendislik ve ekonomi fakültelerinde eğitim hizmeti sunan Kyiv Politechnic Enstitüsü 2. Dünya Savaşı sürecinde dahi uzman yetiştirmeye devam etmiş bi eğitim kurumudur. O dönemlerden bu yana ayakta kalmayı başaran Kyiv Politechnic Enstitüsü 1944 yılında Kiev Tasarım Üniversitesi üniversitesine dönüşerek kumaş ve triko teknolojisi alanında uzmanlık almayı başarmıştır. Şu an uzmanlaşmış bir eğitim hizmeti sunan Kiev Tasarım Üniversitesi en yüksek seviye olan 4. Seviyede akredite edilmiş bir eğitim kurumudur. Ulusal bir statüye sahip olan Kiev Tasarım Üniversitesi dünya çapında tanınan önemli eğitim kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

Kiev Tasarım Üniversitesinde eğitim almak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden destek alarak hemen kayıt işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Hiçbir şart aranmaksızın lise diplomalarını getiren öğrencilerin kayıt işlemleri danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilmekte ve öğrenciler hiçbir şekilde yorulmamaktadır. Kiev Tasarım Üniversitesi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlarımız aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alan Kiev Tasarım Üniversitesi her yıl yepyeni öğrencilere eğitim vermektedir. Kalite ödülü almaya hak kazanan Kiev Tasarım Üniversitesi dünyanın önde gelen tasarım alanında eğitim veren üniversitelerinden biridir. Pek çok alanda eğitim hizmeti sunan Kiev Tasarım Üniversitesi’nde sınavsız kayıt hakkı sunulmaktadır. Herkesin rahatlıkla kayıt yaptırabileceği Kiev Tasarım Üniversitesi’ne kayıt işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler belgelerinin tamamlayıp öğrenci ücretini ödediklerinde kayıt olma imkanına sahip olmaktadır. Son derece kaliteli eğitim sunan Tasarım Üniversitesi geniş ve profesyonel bir akademik kadroya sahiptir. Son teknoloji takip edilerek hazırlanan eğitim standardı Tasarım Üniversitesi tercih edecek öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Lisans ve lisansüstü eğitim hizmeti sunan Tasarım Üniversitesi öğrencilerin öğretim ve araştırma programlarına katılmasına olanak sunmaktadır. Eğitim kalitesini sürekli arttıran ve geliştiren Tasarım Üniversitesi nitelikli öğrencilerin yetiştirilmesini amaçlamaktadır. Binlerce öğrencinin farklı ülkelerden gelerek tercih ettiği Tasarım Üniversitesi farkını ortaya koyan üniversitelerden biridir. Herkesin rahatlıkla kayıt olabileceği Tasarım Üniversitesi için gerekli belgeleri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanları aracılığıyla hazırlayabilir ve hiçbir zorluk yaşamadan kolayca kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin eğitim almak isteyeceği Tasarım Üniversitesi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı Eurostar eğitim danışmanlarımızda mevcuttur. Eğitim danışmanlarımız son derece profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Bu sebeple hiçbir konuda sizleri yalnız bırakmayan Eursotar yurtdışı eğitim danışmanlarımız en kısa sürede Kiev Tasarım Üniversitesi’nde eğitim alma fırsatı sunuyor. Sizlerde Kiev Tasarım Üniversitesi’nde eğitim alma fırsatını kaçırmamak ve uygun fiyatlarla eğitim alma fırsatını yakalamak için hemen kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kendinizi Kiev Tasarım Üniversitesi’nin eğitim imkanlarına bırakabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]