İçeriğe geç

Ukrayna’da Eğitim Hukuk Fakültesi

Ukrayna’da Eğitim Hukuk Fakültesi, Ukrayna üniversite bölümlerinde eğitim alabilmek üzere YGS veya Lys sınavlarında üstün başarı göstermeniz durumuna gerek yoktur. Türkiye’de bulunan özel üniversite tiplerinden daha hesaplı yapıda olarak bilinmekte olan Ukrayna üniversitelerinde eitim görebilme imkanını yakalayabilmek kuşkusuz bir ayrıcalıktır.

Üstelik bu ayrıcalıklı durumdan faydalanabilmek üzere herhangi bir uğraş vermeniz durumuna gerek kalmayacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız sizlere idealinizdeki hizmeti verebilmek üzere çaba göstermektedir. Ukrayna üniversiteleri sadece açıkta kalan ve özel üniversitelere astronomik rakamlar ödemek istemeyen bireylerin seçimi değildir.

Ukrayna’da eğitim hukuk fakültesi çeşitlerinde gerçekleştirildiğinde öğrencilerin önüne kusursuz imkanlar serileceğinden Türkiye’de iyi üniversiteleri kazanmış olan bireyler dahi okumak üzere Ukrayna’yı tercih etmektedirler. Dünyanın en iyi hukuk fakültelerinden birine ev sahipliği yapmakta olan Kiev üniversitesi , her yıl binlerce beyin göçü almakta ve toplum için faydalı olabilecek avukatlar yetiştirmektedir.

Türkiye’de bulunan üniversitelerin çoğunun Avrupa standartlarında herhangi bir geçerlilikleri bulunmamaktadır. Bu sebeple her yıl Avrupa’da geçerli olabilecek olan diplomalara ulaşabilmeyi arzu eden bireyler Ukrayna üniversitelerini tercih etmektedirler. Ukrayna üniversitelerinden alınan diplomalar içerisinde sizlerin Avrupa ülkelerinde iş bulabilmesi durumunu sağlayabilecek olan Europass ekleri bulunmaktadır. Bu ekler yardımıyla ayrıca Türkiye üniversiteleri ve firmalarında da çalışabilmeniz durumu mümkün olacaktır.

Ukrayna’da bulunan üniversiteler Avrupa standartlarında eğitim vermekte olan üniversite tipleridir. Rusça ve İngilizce dilleri temel eğitim dilleri olarak bilinmektedirler.Türkiye’de aldığı eğitimi 4 yıla tamamlamayı arzu eden bireyler de kolaylıkla Ukrayna’da eğitim hukuk fakültesi aracılığıyla diledikleri eğitimi alabilirler.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması sizlere Ukrayna’da eğitim alma durumu ile ilgili dilediğiniz tüm bilgileri verebilecek donanıma sahip bir firma tipidir. Yurtdışında öğrenim görmek isteyen fakat yurtdışı eğitimi konusunda herhangi bir bilgi birikimine sahip olmayan bireylerin mutlaka kendileri için verimli olabilecek olan eğitim danışmanlığı firmalarına başvurmaları gerekmektedir. Ukrayna üniversiteleri fiyatları 2500-6000 dolar arasında değişmektedir. Bu üniversitelere kayıt yapmadan önce lise okuduğunuz sırada içerisinde bulunduğunuz bölümün sayısal ve sözel ders oranlarını da hesaba katmanız gerekmektedir.

Ukrayna Üniversiteleri Lisans Tamamlama
Ukrayna’da eğitim hukuk fakültesi çeşitlerinden birinde alındığında oldukça yararlı olacaktır. Fakat ülkemizde 2 senelik bölümleri kazanmış ve bu bölümleri dört seneye çevirebilmek üzere uğraş vermekte olan bireylerin sayısı oldukça fazladır. Bu bireyler, Ukrayna üniversitelerinden faydalanarak kolaylıkla iki senelik eğitimlerini dört senelik eğitim tipine yükseltebilir ve daha geçerli bir eğitim almış olmanın sevincini yaşayabilirler.

Hukuk Fakültesi’ne Dikey Geçiş İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

  1. Adalet Meslek Yüksek Okulu
  2. Kamu Yönetimi
  3. Polis Meslek Yüksek Okulu
  4. Polis Akademisi

Bu Bölümlerden Mezunlar Eurostar’ın Anlaşmalı Üniversiteleri’nde Ukrayna’da Hukuk Fakültesinde Akts İle Geçiş Yapabilirler.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın