İçeriğe geç

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Ukrayna’nın en kaliteli tarım üniversitelerinden biri olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi 1977 yılından itibaren eğitim hizmet sunmaya başladı. Akreditasyon düzeyi IV olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi tarım alanında verdiği eğitimlerle dikkat çekmektedir. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nin amacı iş gücü piyasasını arttırmak, son teknoloji kullanılarak yeni çiftlikler kurmaktır. Tarım konusunda uygulamalı bir eğitim hizmeti sunan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi teorik bilgiye de yer vermektedir. Teorik bilgilerden faydalanılarak uygulamalı tarım eğitimi veren üniversite yabancı ülkelerle işbirliği içerisindedir. Danimarka, Finlandiya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa gibi ülkelerle işbirliği içerisinde olan üniversite kendi düzeyini her geçen gün daha arttırmakta ve dünyanın önde gelen tarım üniversitesi olabilmek için çalışmaktadır.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi öğrenci sayısı 19.000 civarındadır. Ukrayna’nın güzelliklerini keşfetmek ve cazip fiyatlarla yurtdışı eğitimi almak isteyenler Ukrayna Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ni tercih ediyor. Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi bünyesinde 69 doktor ve profesör, 269 doçent, 7 akademisyen çalışmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ve farkını daima ortaya koyan eğitim kurumu sosyal açıdan kendisini son derece geliştirmiştir. Sumy Tarım Üniversitesi içerisinde kütüphane, spor salonu, bilgisayar odaları ve sosyal aktivitelerin yerine getirildiği pek çok alan bulunmaktadır.

Yurtdışı eğitimi almak isteyenler tarım üzerine Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nde en iyi eğitimi alma fırsatına sahip oluyor. Tarım sektöründe öğrencilerin en iyi eğitimi almasına olanak sunan Sumy Tarım Üniversitesi hem okul harçları bakımından hem de yeme içme, konaklama ve ulaşım giderleri açısından son derece uygun fiyatlı olma özelliği taşımaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler özgürce arzu ettikleri üniversitelerde eğitim alma fırsatına sahip olmaktadır.

Sınavsız öğrenci alımı gerçekleştiren Sumy Tarım Üniversitesi öğrencilere sınav stresi yaşatmıyor. Herkesin rahatlıkla üniversite okuyabileceği Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt olabilmek için tek gereken şey diplomadır. Diplomasını getiren öğrenciler tarım alanında kaliteli bir eğitim almaya hemen başlamaktadır. Hem kaliteli eğitimi hem de profesyonel ve deneyimli akademik kadrosu ile ön plana çıkan Sumy Tarım Üniversitesi akreditasyon seviyesini arttırmaya devam eden başarılı bir eğitimi kurumudur. Başarısı artan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nin öğrenci sayısı da her geçen gün daha da artış göstermektedir.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt olmak isteyenler öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinin yolunu tutuyor. Eğitim danışmanları öğrencileri dinleyerek hangi üniversiteye gitmek istediğini nedenleriyle birlikte dinliyor. Üniversite seçimi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra öğrencinin Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt işlemleri başlıyor. Kayıt için gerekli evraklar Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı koordinatörlüğünde gerçekleştiriliyor ve sizleri yormadan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Rüya gibi bir eğitim almak istiyorsanız sizleri Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne bekliyoruz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite #sumytarımüniversitesi

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]