İçeriğe geç

Ukrayna Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı servisleri sizlerin Ukrayna’nın eğitimi konusunda daha bilinçli bir hale gelebilmesi durumuna katkıda bulunacak olan hizmet tipleri olarak bilinmektedirler. Eğitim danışmanlığı servisleri sizlere okumayı arzu ettiğiniz üniversite tipleri ve ülke yapısı hakkında arzu ettiğiniz bilgileri verebilecek yapıdadırlar.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı servisi sizleri Avrupa’nın en nitelikli okullarını yapısında bulunduran Ukrayna üniversitlerinde okumaya yönlendirmektedir. Ukrayna üniversitelerinden mezun olmanız durumunda sizlere içerisinde Europass eki bulunmakta olan diplomalar verilecektir. Bu diplomalar her Avrupa ülkesinde geçerlilik göstermekte olan diploma tipleri olarak bilinmektedirler.

Ukrayna’da dilediğiniz üniversite ve bölüme sadece lise diplomanızı kullanarak kayıt olabilmeniz durumu mümkündür.Özellikle tıp bölümü Ukrayna üniversiteleri arasında en sık tercih edilen bölüm tiplerinden biri olarak bilinmektedir. Birçok bölüm seçeneği ile Ukrayna üniversiteleri sizlere sınırsız imkanlar sunmaktadırlar. Ukrayna’ya vize alma işlemi diğer Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında daha ucuz ve kolay bir işlem olarak bilinmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı servisi Ukrayna vizesi için ihtiyaç duyabilecek olduğunuz tüm belgeleri sizler için hazırlamaktadır. Ukrayna üniversitelerinden birinde eğitim görebilmek üzere tek yapmanız gereken lise diplomanız ile dilediğiniz Ukrayna üniversitesine başvuru yapmaktır. Ukrayna’da oldukça düşük miktarlar ile yaşamınızı sürdürebilmeniz durumu mümkün olacaktır. Ukrayna üniversitelerinde okumakta olan örencilere devlet desteği verilmektedir.Bu sebeple okul harçları sizler için problem olmayacaktır. Ukrayna yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmanız durumunda Ukrayna’da yaşam ve eitim hakkında çok daha bilinçli olarak hareket edebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri

Ukrayna’da eğitim görmüş olan müşterilerimizin tümü aldıkları hizmet kalitesi ve eğitim kalitesinden memnun kalmışlardır. Verimli bir eğitime giden yolun eğitim veren kurumlar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak olduğu konusunda gerekli bilince sahip olan firmamız sizlerin işlem sırasında herhangi bir zorluk çekmemesi durumunu sağlayabilmek üzere Ukrayna bölgesinde bulunmakta olan tüm üniversiteler konusunda gerekli bilgiye ve donanıma sahiptir.

Üniversite kayıt işlemleriniz ve işlem sırasında gerekli olabilecek olan belgelerin temin edilmesi işlemini sizler yerine gerçekleştirmekte olan firmamız, sizleri evrak işleri ile uğraşmanız durumundan kurtaracaktır.

Ukrayna’da yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren firmamız, Ukrayna’da bulunmakta olan en iyi okullara kayıtlarınızı yapacak ve sizleri kayıt işlemleri ile uğraşmak durumundan kurtaracaktır. Kayıt işlemleri sırasında sadece lise diplomanıza ihtiyaç duyulacaktır. Ukrayna üniversiteye geçiş sisteminde ülkemizde olduğu gibi YGS ve LYS sınavları niteliğinde olan yüksek öğretime geçiş sınavları bulunmamaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın