İçeriğe geç

Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı hizmetleri verilmektedir. Bu kapsamda bu hizmetten faydalanmak isteyen kişiler de doğal olarak kaliteli ve işinde uzman şirketlerle çalışmak istiyor. Bu durum gayet normal. Düşünün ki, hayatınız için çok önemli konulardan biri de eğitim kararlarınızdır. İşte şirketimiz tam da bu noktada desreye girmekte ve hak ettiğiniz eğitim kalitesini almanız ve geleceği olan bir bölüm ve üniversite seçimi yapmanına destek olur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın hizmetleri bitti mi? Tabiki de hayır. Bu anlamda eğitim danışmanlığı rehberliği hizmetimiz bitmedi. Eğer eğitim hayatınıza yurtdışında devam etmek istiyorsanız, o ülkenin eğitim koşulları, bölümlerin ve fakültelerin durumu ve şartları hakkında size bilgi veririz. Ülkenin yaşam şartları ve ekonomik durumu noktasında size merak ettiğiniz konulara da açıklık getirerek diğer aşamaya geçeriz.

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı noktasında verdiğimiz bilgiler doğrultusunda ikinci aşamaya geçelim. Bu noktada eğer gideceğiniz ülkeyi belirlediyseniz, o ülkenin eğitim şartları, üniversite ve bölümleri noktasında detaylı bilgi paylaşımı yaparız. Hangi şartları arıyorlar, eğitim seviyesi nasıl gibi soruların yanıtlarını alırsınız. Ülkenin ekonomik yapısı, konaklama, giyinme, gıda ve ulaşım noktasında şartları önünüze sunarız. Eğer üniversiteye ve bölüme karar verdiyseniz bir sonraki aşamaya geçeriz. Burada da seçtiğiniz üniversitenin eğitim kalitesi ve fiziki koşulları bakımından detaylı bilgi aktarımı yaparız. Aynı durum bölüm için de geçerli.

Geleceğiniz Garanti Altında
Üniversitenin ve bölümün imaj ve geleceğiniz için sunduğu imkanları değerlendirmenizi sağlarız. Burada da kayıt için gerekli şartları belirtir ve gerekli işlemleri yapmanızı sağlarız. Bu konuya Ukrayna açısından bakacak olursak, durum nasıl dersiniz? Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merak ettiğiniz konulara samimiyetle açıklık getirecektir.

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı kapsamında nelerin yapıldığı ve hangi hizmetlerin sunulduğu noktasında bazı bilgileri paylaştık. Peki bu durum Ukrayna’da nasıl? Bunu inceleyerek devam edelim. Eğer lise veya önlisans diplomanız varsa ve hangi üniversite ile bölümde eğitim alacağınıza karar verdiyseniz, bu noktada sizin için en önemli evrak, az önce de belirttiğimiz gibi lise veya önlisans diplomasıdır. Seçtiğiniz üniversitenin yıllık aidatı ve lise diplomanız yeterli olacaktır. Ancak yabancı öğrenciyseniz, lisans eğitimine başlamadan en az bir yıl dil hazırlık sınıfı okumanız gerekmektedir.

Dil hazırlık sınıfını tamamladığınızda, lisans eğitiminize başlayabilirsiniz. Bu kapsamda Ukrayna’ya gitmeye karar verirseniz, kayıt evraklarının tercümesi, uçak bileti, konaklama hizmetleri ve sağlık sigortası hizmetlerini sizin için hallediyoruz. Bize güvenin pişman olmayın. Eğitim hayatınız riske atılmayacak kadar önemlidir.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın