İçeriğe geç

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 1992 yılında kuruldu. Ukrayna’da bulunan ilk özel yüksek öğrenim kurumu olma özelliği taşıyan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 2003 yılından itibaren Ukrayna Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından en yüksek yetkili kılınan üniversitelerden biri olmuştur. Yeni bir üniversite olmAsına rağmen kısa sürede büyüyen Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi hem öğrenci yelpazesi hem de akademik kadrosu ile dikkat çeken üniversitelerden biri haline gelmiştir. Maliye, ekonomi ve hukuk alanında eğitim veren Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bunun için çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi iş piyasasında yaşanan rekabet kabiliyetini arttırmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeni kurulan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kısa süre içerisinde üstün bir başarıya ulaşmıştır. Bu başarıyı elde etmesindeki en önemli unsur işinde profesyonel çalışanların yapmış olduğu çalışmalardır. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin Kiev ve Ukrayna da hazırlık bölümleri bulunmaktadır. 16’yı aşan hazırlık bölümleri ile hızla büyüyen Krok Ekonomi Üniversitesi yabancı öğrenciler için ön eğitim bölümü kurmuş olup, bu bölüm 2002 yılından bu yana aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Öğrencilere çalışma imkanı da sunan Krok Ekonomi Üniversitesi tüm bölümlerde çalışabilmektedir. Krok Ekonomi Üniversitesi 40 farklı ülkeden binlerce öğrenciyi kabul etmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerde aranan en önemli şart öğrencilerin 25 yaşından küçük olması gerekmektedir. Sağlık raporu alan öğrenciler Ukrayna’nın Kiev kentinde hemen eğitim almaya başlayabilmektedir. Kiev Ukrayna’nın başkenti olup önemli bir eğitim merkezidir. Pek çok üniversitenin yer aldığı Kiev’de öğrenciler kaliteli bir lisans eğitimi alma fırsatına sahip olmaktadır.

Krok Ekonomi Üniversitesi eğitim ücretleri son derece ekonomiktir. Öğrenciler okul harçlarını yatırırken ya ilk dönemi ya da iki dönemi bir arada yatırma fırsatına sahiptir. Her sömestrde nnot kontrolü yapılmakta ve öğrencilerin başarı durumları incelenmektedir. Öğrencilerin kontrollerinde 3 tane dersten başarısız olmaları halinde okuldan uzaklaştırılmaları söz konusudur. Krok Ekonomi Üniversitesi öğrenciler bir dersin sınavına 3 defa girme hakkı bulunmaktadır.
Ekonomi ve maliye üzerine eğitim almak isteyen öğrenciler Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ni tercih ediyor. Pek çok avantajı bulunan Krok Ekonomi Üniversitesi geniş kapsamlı bir eğitim imkanı sunuyor. Sizlerde Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim almak istiyorsanız hemen kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek Krok Ekonomi Üniversitesi kayıt koşullarını öğrenebilir ve kontenjanlar dolmadan üniversitedeki yerinizi alabilirsiniz. Herkesin özgürce kayıt yaptırabildiği Krok Ekonomi Üniversitesi hem başarılı eğitim hayatı hem de sosyal aktiviteleri nedeniyle pek çok öğrencinin ilgi odağı oluyor. Sizlerde hedeflerinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]