İçeriğe geç

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı anlamında önemli ülkeler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, deniz sektöründe de merkezi bir noktada yer alan ülkelerden biri olan Ukrayna’da kaliteli hizmet alma noktasında sıkıntı yaşamayacaksınız demektir. Düşünün ki denizcilik anlamında bilgi, birikim ve tecrübe kazanabileceğiniz en ideal ülkelerden biri konumunda bulunur. Ukrayna’da uygun eğitim avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bu noktada faydalanacağınız avantajların boyutunun da artmasını isterseniz profesyonel desteğe başvurmanız gerekmektedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu noktada sizin için gerekli deneyim ve kaliteye sahiptir. Düşünün 20 yıldır sektörde belirleyici ve yön verici konumdaki firmamız, bu anlamda bize güveninizden dolayı haklı gururu yaşamaktadır. Gelin isterseniz bu noktada neler yapabileceğimize ve avantajlarınıza göz atalım.
Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı hizmeti doğrultusunda, az önce de belirttiğimiz gibi Ukrayna, çok cazip imkanlardan yararlanabileceğiniz ülkeler konumundadır. Bu kapsamda imkanlara göz atacak olursanız, öncelikle Ukrayna’da gemi kaptanlığı bölümünde eğitim almak için herhangi bir şekilde sınav ya da mülakata girmenize gerek olmamasıdır.

Yani lisans eğitimine başlamanız için puan veya sınavlar değil, yalnızca lise diploması yeterli olacaktır. Bununla birlikte bölümün yıllık ücretini de göz önünde bulundurduğunuzda. Avrupa standartlarında bir eğitim almanızın yanında, hem ülkenizdeki eğitim hem de yurtdışı eğitiminiz, eğitim ve mesleki kariyeriniz anlamında önemli etkilere sebep olacaktır. İş başvurusuna gittiğinizde veya yeni projelere imza attığınızda, CV’nizde bu eğitim tecrübesi, parlayan bilgiler olarak yer alacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu noktada talep ettiğiniz hizmeti size sağlayacaktır.

Ukrayna’da gemi kaptanlığı eğitimi nerede alınır?
Ukrayna üniversiteleri gemi kaptanlığı eğitimini Ukrayna’da nereden alacağınızı merak ediyorsanız, bu noktada da merakınızı giderelim. Odessa şehrinde bulunan Odessa Denizcilik Akademisinde lisans eğitimi verilmektedir. Ayrıca şunu da hatırlatmakta fayda var. Ukrayna bir mavi bayrak ülkesidir. Yani denizcilik ve gemi kaptanlığı anlamında önemli ülkeler arasında olan Ukrayna’yı tercih etmeniz için birçok gerekçe bulunduğunu az önce de ifade ettik.

Avrupa standartlarında bir eğitimle birlikte, uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bir eğitim, kolay ve uygun fiyatlarda yaşayabileceğiniz hayat şartları da Ukrayna’nın cazip ülkeler arasında yer almasında önemli etkenler arasındadır. Bu hususlarda göz atacak olursak, hem konaklama, hem sağlık sigortası, hem gıda, hem giyim, hem de ulaşım bakımından uygun fiyatlarla yaşayabileceğiniz Ukrayna’da tarihi, kültür, coğrafi anlamda da en çok tercih edilen ülkeler arasında yer almakta ve bu kapsamda da geleceği bugünkünden daha parlak ülkeler kapsamındadır.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın