İçeriğe geç

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi 1930 yılında kurulmuş ve bu alanda Ukrayna’nın gelişmiş üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Alanında uzman temel bilim ve mühendislik çalışmalarına önemli katkılar sağlayan bir üniversitedir. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrenciler kaliteli bir şekilde eğitilmektedir.

Bir çok mimarlık ve inşaat alanında bölüme sahip olan Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde her yıl yurt dışından bir çok öğrenci bizi tercih etmektedir. Sizde onlardan biri olmak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek sizin için gerekli olan evrakları hazırlamanız durumunda doğrudan konu ile ilgilenecek olan ekip arkadaşlarımız gerek Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümlere kayıt işlemleri ile ilgilenecek gerek ise Ukrayna’da eğitim göreilmeniz için gerekli olan vize işlemlerini en kısa süre içinde sonuca ulaştırılmasını sağlayacaktır.

Bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaka olan ekip arkadaşlarımız konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlerde bu alanda rahat bir şekilde beklemekte olacaksınız.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde beceri kredi derslerini ve seminer derslerini mühendislik alanında kendini ispat etmiş profesyonel uzmanlar tarafından verilmektedir. Uzman kadro ile beraber eğitim alacağınız Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabileceksiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi özgür fikirleri destekleyen, mesleki yeterlilikleri dikkate alan, bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulama becerisi geliştirmeyi esas alan bir anlayış hâkimdir.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde yüksek öğretim kurumu ile olan denklik sistemi yani yök denkliği bulunmaktadır. Dolayısı ile Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde mezun olduğunuzda elde etmiş olduğunuz diplomalarınız ülkemizde geçerli olmaktadır ve bitirdiğiniz bölümle ilgili bir işe yerleşirken yurt dışından aldığınız bu diplomalar işe girişinizde sıkıntı çıkarmayacak herhangi bir kısıtlama ya da engelleme ile karşılaşmayacaksınız.

Dolayısı ile dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde almış olduğunuz diplomalarınız ile beraber kendi iş yerinizi açabilir ya da dilerseniz bir başka iş veren ile mezun olduğunuz bölüm ile ilgili çalışma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik elde etmiş olduğunuz diplomalarınızı, Avrupa eğitim sistemi müfredatını bire bir düzeyde uygulamakta olan Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde elde ettiğinizden dolayı almış olduğunuz diplomanız bir çok Avrupa ülkesinde de geçerli olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde dünyanın en gelişmiş eğitim sistemlerinden birisi olan ve her geçen gün kendisini güncelleyerek geliştiren eğitim sistemi bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Bu alanda Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde göreceğiniz eğitim ile elde edeceğiniz diplomalarınız dahilinde çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayata sahip olabilirsiniz, çevrenizde saygın bir kişilik olabilirsiniz, yaptığınız işleriniz doğrultusunda eğer işinizin hakkını verirseniz çevreniz aranan bir kişi olacaksınız. Dolayısı ile güzel bir yaşam sizi bekliyor olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesinde yurt dışında iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerden yararlanarak konu ile ilgili olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz ve bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde sistematik bir düzeyde kaliteli bir şekilde iyi bir lisans eğitimi alarak başarılı bir yaşam için iyi bir eğitim hayatı geçirebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi dahilinde alacağınız eğitimlerde Ukrayna’da konaklama ihtiyacı duyacaksınız elbette. Bu aşamada dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi dahilinde yer alan yurtları tercih edebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Universitesi dahilinde sizlere sunulmakta olan yurtlarda çamaşır, bulaşık, yemek, ütü, temizlik vb. gibi sıkıntınız olmadan aylık belirli bir ücret karşılığında konaklama imkanına sahp olabilirsiniz. Dolayısı ile dilerseniz bu alanda yurtlarımızdaki mantıklı teklifleri değerlendirebilirsiniz ya da dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi çevresinde yer alan eşyalı evlerden birini kafa dengi olan arkadaşlarınız ile birlikte kiralayarak eğitim hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Fakat şu bir gerçektir ki üniversite hayatında evde kalmak beraberinde bir takım tatlı sorumluluklarıda getirmektedir. Bu konuda öncelikli olarak iyi bir şekilde düşünnmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır ya da seçenekler arasında Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi çevresinde yer alan evlerden bazı aileler yurt dışından gelmekte olan öğrencilere katkı sağlamak için bir odasını belirli sorumluluklar ve kurallar çerçevesinde kiralamaktadır. Sizde dilerseniz bu şekilde bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesinde verilmekte olan eğitimlerde kullanılan bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda sürdürülmekte olan çalışmalarda sizlerde başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal almasını sağlamaktadır. Dolayısı ile sizlerde bu alanda yapacağınız çalışamalar ile beraber Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesinden elde edeceğiniz diplomalar ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Bu alanda dünyadaki birçok üniversite eğitim sistemi olarak bologna eğitim sistemine geçmiş durumdalar. Bologna eğitim sistemi dahilinde kullanılmakta olan ects kredi transfer sistemi mevcuttur. Bu sistem kişiyi bilgiyi hazır alan pasif bir kişi olarak görmekten çok bilgiyi araştıran kullanan ve uygulayan kişi olarak görmekte ve kişiyi çalışmaya teşvik etmektedir. Öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrenciler bu konu ile ilgili araştırmaları dilerse Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde araştırma çalışamlarını yapabilirler, bunun yanı sıra konunun uzmanı olan kişiler ile yapacakları görüşmeler ile beraber çok daha iyi bir düzeyde araştırma çalışması yapabileceği gibi dilerseler Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım ve ağ alt yapısı ile beraber gelişmiş bir sisteme sahip bilgiyasar laboratuvarlarında konu ile ilgili araştırmalarını yapabilirler.

Kiev Mimarlık ve İnşaatUniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz doğurdan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]