İçeriğe geç

Ukrayna’da Makine Mühendisliği

Ukrayna’da Makine Mühendisliği okumak istemenizin o kadar çok nedeni var ki… Her ne kadar dünya elektronik çağa giriyor denilse de halen devasa makineler üretiyor. Hayatınızı kolaylaştıran birçok yeni makineler icat ediliyor. Üstelik gerek fabrikalardaki makineler olsun gerekse günlük hayattaki diğer makineler olsun her zaman insanlığa hizmet ediyorlar. Ancak her zaman bu makineler için bir insan gerekiyor. Kullanmak, tasarlamak, tamir etmek gibi pek çok işlem için son noktada insana ihtiyaç var. Üstelik bu işler için sıradan birisi artık yeterli gelmiyor.

Özellikle uluslararası şirketler kalifiye iş gücüne ihtiyaç duyuyor. Özellikle modern cihazları kullanabilen gelişmiş yetkeleriyle yükseköğrenim görmüş bir makine mühendisi onlar için çok önemli. Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sizleri gelecek kaygınızdan kurtarıyoruz.
İyi bir eğitimle gelecekten korkmanıza gerek kalmayacak. Üstelik gelecek için ne kadar kaliteli bir eğitim alırsanız o kadar da rahat edersiniz. İş bulmak çalışmak ya da üretmek ancak kaliteli bir eğitimle hem rahat hem de zevkli olur. İşte Ukrayna size bu olanağı sunuyor.

Eğitim Ukrayna için çok önemli bir konuma sahip. Ülkenin geleceğinin eğitimle mümkün olduğunu anlayan Ukrayna bunun için ne gerekiyorsa yapıyor. Özellikle üniversiteler için çok fazla ilgilenen Ukrayna yakın gelecekte bunların faydasını göreceğe benziyor. Bunun için bazı alanlarda özelleşen üniversiteler kurdu. Denizcilik üniversiteleri, havacılık üniversiteleri, ekonomi üniversiteleri gibi mühendislik üzerine de üniversiteler kurdu. Özellikle başkent Kiev, Lviv, Odessa, Harkov gibi gözde şehirlerde bu üniversiteler kaliteli bir eğitim veriyor. Ukrayna’da Makine Mühendisliği okumanız için sınava girmeniz de gerekmiyor.

Sadece bu özelliği ile psikolojik olarak ne kadar rahatlayacağınız bir düşünün. Özellikle yıllarca süren sınavlardan kurtulup daha rahat bir zihinle derslerinize yoğunlaşabilirsiniz.
Ukrayna’yı Tercih Etmeniz İçin Bir Neden Daha Hatta Ukrayna üniversitelerini tercih etmeniz için en büyük neden denilebilir. O da mezun olduğunuzda size verilecek mavi diploma ve Europass özelliği olacak. Kısaca özetleyecek olursak bu iki özellik size Avrupa’nın ya da dünyanın kapılarını açıyor. Mavi diploma Avrupa ülkeleri arasındaki bir eğitim anlaşması oluyor. Bu diplomaya sahip olduğunuzda sizi ve aldığınız eğitim tüm Avrupa devletleri tanıyor olacak. Ve tüm Avrupa devletlerinde geçerli bir eğitim aldığınızı belgelemiş olacaksınız. Europass ise, Avrupa devletleri başta olmak üzere çoğu ülkenin kabul ettiği bir programdır.

2004 yılından beri süren aktif olan bu program sayesinde kişisel becerileriniz tanınmış olacak. Size bu güzel eğitim kapısını Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sunmaktan gururluyuz. Ukrayna’da Makine Mühendisliği ve aklınıza gelen her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın