İçeriğe geç

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi ; Eğitimde kalite gelecek vadede işe girmek ve kariyer yapmak son derece önemlidir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitim almak bu anlamda öğrencilerin bu beklentilerine fazlası ile cevap vermektedir. Farklı kültürleri tanımak, farklı ülkelerden insanlarla aynı ortamda günlük ve eğitim hayatını paylaşmak ise öğrenciler için ekstra avantajdır. Dünyaya ve olaylara farklı bir vizyondan bakmak için yurtdışı eğitimlerinin faydası göz ardı edilemez. Hayatı öğrenmek, bazı zorluklar karşısında doğru kararlar alabilmekte ileriki iş hayatında doğru kararlar alabilmek için oldukça faydalıdır. Bir doğu Avrupa ülkesi olan Ukrayna ise eğitimde yüksek kaliteye önem verdiği için dünya öğrencilerinin tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Ukrayna üniversiteleri Türkçe Hukuk eğitimlerinde sunduğu kayıt ve başvuru kolaylıkları ile tercih edebileceğiniz ülkelerin başında yer alıyor.

Ülkede köklü ve başarılı üniversite sayısı da oldukça fazla. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, Odessa Ulusal Hukuk Akademisi, Kırım enstitüsü Ekonomi ve Ticaret hukuku, Kırım Hukuk Enstitüsü ve Kiev Maup üniversitesi hukuk eğitimi veren üniversitelerden bazılarıdır. Dünya sıralamalarında Ukrayna üniversiteleri arasında en üst sıraya yükselen Kiev Taras Şevçenko Üniversitesi de son yıllarda talep gören üniversitelerin başında yer alıyor. Şevçenko üniversitesinde isteyenler için Rusça isteyenler için İngilizce eğitim olanakları sunulmaktadır. Harkov Karazin Üniversitesi ise Rusça dilde Hukuk eğitimi veren birinci sınıf eğitim kalitesine sahip üniversitelerin başında yer almaktadır. Ayrıca Ukrayna üniversiteleri hukuk eğitiminde Türkçe dilinde de eğitim olanakları sunmaktadır.

UKRAYNA ÜNİVERSİTELERİ TÜRKÇE HUKUK

Ukrayna üniversitelerinde ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hukuk eğitimi alabilmek için istenilen belgeler yalnızca lise diploması ve lise dönemi not ortalamasıdır. Ukrayna üniversitelerinden mezun olan öğrenciler herhangi bir şarta mecbur tutulmadan denklik alabilmektedir. Sözel ağırlıklı olarak verilen derslerde eğitim veren akademisyen ve profesörler alanında uzman ve en iyileri diyebiliriz. Uluslararası üniversitelerde eğitim veren bu akademisyenler öğrencilerin anlaması için etik ve profesyonel çözümler sunarak dersleri daha keyifli hale getirmektedirler. 17. Yüzyıldan kalma tarihi binalarda verilen dersler öğrenciler için oldukça ilgi çekici ve araştırmaya yönelik olarak devam ediyor. Ukrayna üniversiteleri Türkçe hukuk eğitim veren üniversitelerin fiyatları da oldukça uygun. Yaşam şartlarının oldukça ucuz olduğu ülkede belki de ülkemizde verdiğiniz eğitim parasının altında bir eğitim ücreti ödemeniz yeterli olacaktır. Yeme, içme ve konaklama ücretlerinin de düşük olması Ukrayna üniversitelerinde eğitim alma taleplerinin artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Başarılı bir hukukçu, avukat, savcı veya hakim olmak hayali kuranlar üniversite sınavı stresi yaşamaya gerek kalmadan bu hayallerini gerçekleştirebilir. Türkiye’ye dönebilir, dünyanın farklı ülkelerinde işe girebilir veya Türkiye’de kariyerine en üst seviyeden başlayabilir. Ukrayna üniversitelerinde okumak eğitim kalitesinin yanı sıra iki dil öğrenme avantajı sağlayacaktır. Hangi üniversiteden mezun olursanız olun artık iyi bir işe girmek için bir dil bile yeterli olmamaktadır. Hem Rusça hem de İngilizce olarak alacağınız eğitimle kurslarda öğreneceğiniz eksik dil eğitiminin üstünde bir eğitimle bu iki dili anadiliniz gibi öğrenme imkânına sahip olacaksınız. Ukrayna vize ve pasaport zorluğu çıkarmayan bir ülke olduğu için hiçbir sorun yaşamadan ülkede istediğiniz üniversitede kayıt yaptırabilirsiniz. Ancak sizin bütçenize hangi üniversite uygun, hangi üniversitelerde hukuk eğitimi var, konaklama ve ulaşım başta olmak üzere her konuda profesyonel bir destek almak gerekir. Yalnızca bavulunuzu alıp gidebileceğiniz konforda bir kayıt ve ulaşım için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerine devam ediyor. Tüm detaylar sizin adınıza çözüme ulaşırken kayıt işlemleriniz de siz gitmeden firma tarafından gerçekleştiriliyor. Eğer hukuk okuma hayalinizin asla olmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Arayın eurostar sizin için hemen kayıt işlemlerini başlatsın.

2 YILLIK ADALET MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI AKTS İLE 3.SINIFTAN EĞİTİME DEVAM EDEBİLMEKTEDİRLER

Hukuk Fakultesi 2000$
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları 2000$
İş Yönetimi ve sigortacılık 2000$
Bankacılık 2000$

Hukuk Fakültesi’ne Dikey Geçiş İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

  1. Adalet Meslek Yüksek Okulu
  2. Kamu Yönetimi
  3. Polis Meslek Yüksek Okulu
  4. Polis Akademisi

Bu Bölümlerden Mezunlar Eurostar’ın Anlaşmalı Üniversiteleri’nde Ukrayna’da Hukuk Fakültesinde Akts İle Geçiş Yapabilirler.

#ukraynahukuk #ukraynadahukuk #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #adaletdikeygeçiş #adaletlisanstamamlama #ukraynahukukeğitimi #hukukdikeygeçiş #türkçehukuk #türkçelisanstamamlama #türkçeadaletlisanstamamlama #yurtdışındahukuk #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #harkovekonomivehukuküniversitesi #harkovhukuk

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın