İçeriğe geç

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

iiDünya genelinde alanında başarılı pek çok üniversite bulunmaktadır. Ancak pek çok üniversite öğrenci alımı gerçekleştirirken üniversite sınav şartı ve taban puan şartı aramaktadır. Pek çok öğrenci üniversite sınavlarında başarılı olabilmek için ter dökmektedir. Gerek heyecan gerekse yeterince sınava hazırlanamama gibi nedenlerle öğrenciler istedikleri sonucu elde edememektedir. Hal böyle olunca istediği üniversite ve istediği bölümde eğitim almayan öğrenciler hayat boyu sevdiği mesleği yapma şansını kaybetmektedir. Hayal kurduğu kariyer planlarına veda etmek zorunda kalan kişiler başarılı bir kişi olamazlar. Artık hayallerinize kavuşmak ve hayal ettiğiniz mesleği yapmak çok kolay.

Ukrayna Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Hukuk ve işletme alanında eğitim almanın hayalini kuruyorsanız hiçbir sınav şartı aranmadan öğrenci kabul ediliyor ve uygun ücretlerle eğitim alma fırsatı sunuluyor. Üstelik diğer yurtdışı eğitim imkanları gibi pahalı olmayan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilere pek çok sosyal imkan sunuyor. Eğitim harçaları, konaklama, yeme içme, ulaşım ve sosyal giderlerin çok ekonomik olduğu Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde eğitim almanın avantajlarını yaşayacaksınız. Bir yıl hazırlık eğitimi görülen Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerin dillerini geliştirmesine olanak sağlıyor ve kısa sürede ana dili gibi konuşabileceğiniz bir dil eğitimi veriyor. Hazırlık eğitimini başarı ile tamamlayan öğrenciler lisans eğitimine başlama fırsatına sahip oluyor.

Ukrayna eğitim alanında önde gelen üniversitelerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Her kentinde birbirinden kaliteli eğitim kurumlarının yer aldığı Ukrayna öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Hem sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmesi hem ekonomik olması hem de tüm öğrencilere kapılarını açması nedeniyle Ukrayna öğrenciler için gözde yurtdışı eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Belli gruplar halinde Eylül ayında öğrenci kabul eden Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilere ilk ay içerisinde grup değiştirme imkanı sunmaktadır. Grup değiştirme imkanından faydalanmayanlar daha sonra grup değiştirme imkanında faydalanamamaktadır. Son derece ünlü ve başarılı akademik kadrosuyla dikkat çeken İşletme ve Hukuk Üniversitesi hukuk ve işletme alanında başarılı öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. İşletme ve Hukuk Üniversitesi sosyal imkanlarıyla da çok dikkat çekmektedir. Kütüphane, sosyal tesisler, spor salonları gibi pek çok sosyal aktivite gerçekleştirilebilecek alana sahip olan İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerin kendini geliştirebilmesi için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

işletme ve Hukuk Üniversitesi kayıt koşullarını öğrenmek ve hemen kayıt yaptırmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri hizmet sunuyor. Ofislerimizi ziyaret ettiğinizde eğitim danışmanımız sizle ilgilenecek ve hangi bölümde okumak istediğinize karar vermenize yardımcı olacaktır. Tüm işlemler eğitim danışmanlarımız tarafından tamamlanacak ve üniversite kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nin kapıları sizlere açılacak.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]