İçeriğe geç

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi en yüksek seviyede akreditasyona sahip kurumlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Donetsk Ulusal Üniversitesi’nde doğal bilimler, beşeri bilimler ve ekonomi bilimleri üzerine eğitim hizmeti sunulmaktadır. Son derece uzman bir şekilde eğitim veren Donetsk Ulusal Üniversitesi ülkenin en önemli ve ileri gelen eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Donetsk Ulusal Üniversitesi lisans eğitimi kadar lisansüstü eğitimi ile de ön plana çıkmaktadır. Lisans ve lisans üstü alanda 53 adet uzman yetiştiren Donetsk Ulusal Üniversitesi doktora alanında 63 farklı dalda uzman yetiştirmiş son derece başarılı bir üniversite olma özelliğini taşımaktadır. Hem Ukrayna’da hem de dünyada başarıları ile ön palana çıkmış olan Donetsk Ulusal Üniversitesi farkını daima hissettirmektedir.

Donetsk Ulusal Üniversitesi eğitim ücretleri oldukça uygundur. Bu kadar başarılı bir üniversitenin eğitim ücretlerinin makul olması ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunması gibi sebeplerden dolayı Donetsk Ulusal Üniversitesi çok tercih edilmektedir. Herkesin beklentilerini karşılamaya yönelik bir eğitim hizmeti sunan Donetsk Ulusal Üniversitesi’nin yıllık eğitim harçları 3000 dolar ile 3500 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Aylık yaşam 120 dolar harcayabileceğiniz Ukrayna’da tüm güzellikleri keşfetme imkanına sahip olacaksınız. Ukrayna gibi bir şehirde eğitim almanın farkını yaşayacak hem kaliteli bir eğitim alacak hem de çok eğleneceksiniz. Donetsk Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralamakta ve öğrencileri başarılı bir kariyer hayatına hazırlamaktadır.

Başarılarıyla daima ön plana çıkmayı başaran Donetsk Üniversitesi son derece kaliteli bir üniversite olma özelliğini taşımaktadır. Kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Donetsk Üniversitesi sınavsız öğrenci kabul etmektedir. Donetsk Ulusal Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler hiçbir sınava girmeden doğrudan lisans eğitimi almaya hak kazanmaktadır. Sınavsız bir şekilde üniversite eğitimi almaya imkan sunan Donetsk Üniversitesi farklı ülkelerden öğrenci kabul etmekte ve her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Uzmanlık eğitimi sunan Donetsk Üniversitesi öğrencileri ileri seviyede lisans eğitimi sunmakta ve öğrencilerin hayalini gerçekleştirmektedir.

Ukrayna’nın ön plana çıkan üniversitelerinden biri olan Donetsk Üniversitesi sadece eğitimiyle değil sosyal yaşamıyla da çok konuşulan üniversitelerden biridir. Geniş bir kütüphaneye sahip olan üniversitede sosyal ve kültürel faaliyetler ileri düzeydedir. Öğrenciler güzel zaman geçirebilmesi için masa tenisi, basketbol, voleybol, futbol sahaları mevcuttur. Öğrenciler hem Ukrayna’nın hem de Üniversite sosyal imkanlarından sonuna kadar yararlanmaktadır. Donetsk Ulusal Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak ve ileri düzey bir eğitim almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarıyla görüşebilir ve kayıt işlemi için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanları sizler için gerekli belgeleri hazırlar ve kayıt işlemlerini gerçekleştirir. Sınavsız geçiş imkanı sunan Donetsk Ulusal Üniversitesi’nde eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen öğrenciler Ukrayna’yı tercih etmektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]