İçeriğe geç

Hakkımızda

Değişen dünyaya ayak uydurmak isteyen her öğrencinin hayalini yurtdışında eğitim süslemektedir. Özellikle eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler böylece gerek iş yaşamında gerekse kendi hayatlarında kendilerini geliştirmek istemekteler ve özellikle iş yaşamanın rekabetinde bir adım öne geçmek istemektedirler. Bu sebeple EuroStar eğitim danışmanlık hizmetleri olarak sizlere bu hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunmaktayız. Bizimle beraber hayallerinize kavuşacak ve hayatta her zaman aranan bir adam olacaksınız. Globalleşen bir dünyada kendinize rahatlıkla yer bulacak ve iş hayatının her alanında rahatlıkla iş bulabileceksiniz. Sizlere bu fırsatı sunarak ayrıcalığımızı ortaya koymaktayız. Özellikle 20 yıllık tecrübemizle beraber sizlere yurtdışı eğitiminiz sırasında her türlü sorununuzda yardımcı olmaktayız. Öncelikle bu konudaki her türlü sorunuzu EuroStar eğitim danışmanlığı şirketi olarak cevaplamaktayız. Böylece sizleri kaygılarınızdan kurtarmakta ve sizlerin içi rahat bir şekilde üniversite seçimi yapmanı konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca okumak istediğiniz okul ve bölüm hakkında da sizlere her türlü yardımcı olmakta ve sizlere en uygun bölüm ve okul hakkında sizlere en iyi tavsiyeleri vermekteyiz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eğitim göreceğiniz okulunuzu ve bölümlerinizi seçtikten sonra sizlerin her türlü işleminde yanınızda olmaktayız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti 1993 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir. Şunu belirtmek gerekir ki, sizlere en iyi hizmeti vermek için bu konudaki her türlü aşama da sizlerin yanındayız. İlk olarak gitmeden önce gereken vize işlemleriniz bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra uçaktan indiğiniz andan itibaren gittiğiniz ülkede yer alan personelimiz sizleri karşılamaktadır. Bundan sonra ilk yapılması gereken olan barınma probleminizde bizim tarafımızdan halledilmektedir. Sizlerin isteğine göre isterseniz yurda, isterseniz de eve yerleştirilmektesiniz. Bundan sonra yapılacak işlem için ise evraklarınızın tercüme edilmesi gerekmektedir. Bunun için evraklarınız işinde uzman tercümanlara tercüme ettirilmektedir. Böylece artık evraklarınız gerekli işlemler için hazır hale gelmektedir. Tecrübemiz dolayısıyla ve işlemlerin daha çabuk bitmesi evraklar elden teslim edilmektedir. Yurtdışı üniversite okumak için gittiğiniz ülkede yapılması gereken ilk işlem oturum izninizin alınmasıdır. Oturum izniniz alındıktan sora üniversite kaydınız, polis kaydınız, eğitim bakanlık onay işlemleriniz ve apostil işlemleriniz yine bizim tarafımızdan yapılmakta ve sizler için sadece derslerinizi düşünmek kalmaktadır.

Ayrıca yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyen kişiler içinde aynı hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye’nin yurtdışı eğitim konusunda lider firması olarak bu eğitimi de bizim ayrıcalığımızla alacaksınız. Bu eğitim sayesinde dünyanın her yerinde iş bulma fırsatınız olacak ve dilediğiniz firmada ve dilediğiniz ülkede çalışabileceksiniz.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti