İçeriğe geç

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

1992 yılından bu yana hizmet sunmaya devam eden Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi geniş kapsamlı bir üniversitedir. Kuruluşu çok eskiye dayanmayan üniversite kısa zamanda çok fazla büyüme imkanına sahip olmuştur. Farklı ülkelerden öğrenci kabul eden Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi Ukrayna sınırları dahilinde de pek çok öğrenciye kapılarını aralamaktadır. Turizm alanında eğitim almak isteyen pek çok öğrencinin bir araya geldiği Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi son zamanların ön plana çıkan üniversitelerinden biri olmayı başarmıştır. Turizm her zaman gelişen, değişen ve yenilenen bir sektördür. Turizm sektöründe eğitim almak ve kariyerini turizm sektörü üzerine kurmak isteyen öğrenciler Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’ni tercih ediyor.

Turizm ve işletme alanında eğitim veren Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Bu sebeple turizm eğitimi almak isteyen öğrenciler Ukrayna’nın kapısını çalmaktadır. Ukrayna hem sosyal aktivite hem eğitim hem de öğrenci yaşamı konusunda oldukça ideal bir ülkedir. Ukrayna’da eğitim almayı tercih eden öğrenciler pek çok aktivite yapma fırsatına sahip olmaktadır. Sosyal ve kültürel aktivitelerin çok fazla olduğu Ukrayna ülkesi ekonomik olmak özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Hem eğitim hem konaklama hem yeme içme hem de ulaşım giderleri oldukça makul olan Ukrayna’da kaliteli bir eğitim almak yanınıza kar kalacak.

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi turizm alanında eğitim vermeye devam etmekte ve her yıl kendisini daha da geliştirmektedir. Farklı ülkelerden çok sayıda öğrenciyi kabul eden Turizm ve İşletme Üniversitesi turizm sektörünün önemli eğitim kurumlarından biridir. Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’nden başarılı bir şekilde mezun olmaya hak kazananlar tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliği olan diploma almaya hak kazanmaktadır. Diplomasını alan öğrenciler iş bulmakta zorlanmıyor. İlk yıl aldıkları hazırlık eğitimi çerçevesinde dil konusunda da kendini geliştiren öğrenciler aldıkları kaliteli turizm eğitimi ile aranılan kişilerden oluyor. Birikimli, nitelikli ve donanımlı öğrenci yetiştiren Turizm ve İşletme Üniversitesi öğrencileri hayalini kurduğu geleceğe hazırlıyor.

Herkesin hayal ettiği ve olmak istediği bir meslek vardır. Sizin de hayallerinizi süsleyen ve kariyerinizi o meslekte tamamlamak istediğinize karar verdiyseniz Ukrayna sizleri bekliyor. Kariyeriniz ve tüm planlarınız turizm sektörü üzerine yapan öğrenciler Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’nde eğitim almanın farkını yaşıyor. Yıllık eğitim ücretleri ve konaklama ücretleri diğer Avrupa ülkelerine göre çok ekonomik olan Turizm ve İşletme Üniversitesi son dönemlerin ön plana çıkan üniversitelerinden biridir. Turizm ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor veTurizm ve İşletme Üniversitesi hakkında merak ettiği tüm soruların cevabını alma fırsatına sahip oluyor. Turizm ve İşletme Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralıyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]