İçeriğe geç

Odessa Tıp Üniversitesi

Yurt dışında verilmekte olan eğitim imkanlarından en iyi bir şekilde yararlanmak isterseniz Odessa Tıp Üniversitesi tam size göre diyebiliriz. Odessa Tıp Üniversitesinde yer alan fakülte ve bölümleri inceleyecek olursak görüyoruz ki ;

  • Tıp Fakültesi
  • Diş Hekimliği Fakültesi
  • Pediatri Fakültesi
  • Eczacılık Fakültesi
  • Tıbbi Uzmanlık Fakültesi

Gibi fakültelerin yer almakta olduğu üniversitemiz dahilinde en iyi şekilde tıp eğitimi verilmektedir. Bologna eğitim sisteminin hakim olduğu üniversitemiz bünyesinde verilmekte olan eğitim ile beraber öğrencilerimizi geleceğe en iyi bir şekilde hazırlamaktayız.

Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalarda uygulamakta olduğumuz Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmekten ziyada her ikisi arasındaki diyalogları çok daha güçlü kılacak bir şekilde sürdürmeyi sağlamaktayız. Bologna eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrenciye sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber bu konu üzerinde gerek Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan bir milyondan fazla kitabın yer aldığı araştırma kütüphanesinde gerekli araştırmaları yapabilmektedir.

Öğrencimiz bu eğitim sistemi ile beraber geleceğe temellerini hazırlamaktadır. Bu eğitim sistemi ile beraber Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bütün şehirlerimizde yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dolayısı ile beraber diplomalarınız geçerli olacaktır. Bu sistem ile beraber yapacağınız çalışmalarda dilerseniz kendi kliniğinizi açarak çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabileceğiniz gibi dilerseniz de sağlık bakanlığına bağlı bir kurum ya da kuruluş da çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yurt dışında alacağınız eğitimler sizin geleceğiniz için kesinlikle faydalı olacaktır peki ne gibi faydası olacaktır öncelikle bu konuya bir bakalım. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber öncelikli olarak çok iyi bir seviyede akıcı bir aksana sahip bir yabancı dile sahip olacaksınız. Elde edeceğiniz bu yabancı dil bilgisi sizin yaşantınız boyunca daima karşınıza çıkacak olumlu sonuçlar arasında yer alacaktır. Bu alanda sürdüreceğiniz çalışmalarınızda en iyi şekilde kullanma imkanı elbette sizlerin elinde olacaktır.

Odessa Tıp Üniversitesi (Odessa State Medical Üniversity) lisans doktora ve uzmanlık başvurularını Euro star yurt dışı eğitim merkezi büroları ile beraber almaktadır. Üniversite sınav sıkıntısına girmenize gerek yoktur bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Sadece lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lise ya da lise dengi bir okuldan alacağınız diplomalarınız ile beraber Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde bir tıp eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Tıp Üniversitesinde iyi bir şekilde tıp eğitimi alarak çalışmalarınızı sürdürmek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeye gerek yok.

Hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Odessa Tıp Üniversitesi (Odessa State Medical Üniversity) 1996 yılında tıp eğitimini İngilizce olarak vermeye başlayan ilk üniversite olma özelliğini taşımaktadır. Bu alanda çok iyi bir şekilde eğitim vermekte olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim almak için bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız olan 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber alanında uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından yapacağınız sözleşme ile beraber gerek Ukrayna için öğrenci vizesi başvurularında almış olduğumuz tam başarı gerek ise Ukrayna’nın en büyük tıp üniversitesi olan Odessa Tıp Üniversitesinde kayıt başvuruları için yapmakta olduğunuz çalışmalar ile beraber elde ettiğimiz tam başarı oranları ile beraber sizlere en iyi şekilde yardımcı olmakta

Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan Odessa kentinde yer alan Odessa Tıp Üniversitesi gerek vermekte olduğu eğitim ile gerek üniversitenin büyüklüğü ile gerek ise üniversiteden mezun olan öğrencilerin başarılı bir şekilde çalışmaları ile beraber adını duyurmuş olması ön plana çıkmaktadır. Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile kaliteli bir eğitim sürecinden geçmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber etcs kredi sistemi adı verilen bir sistem dahilinde mezun olacaksınız ve alacağınız diplomanız ile beraber elde edeceğiniz bilgilerinizi ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bütün şehirlerimizde geçerliliğini sürdürmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken ya da aranmakta olan bir takım şartlar bulunuyor bunları kısaca inceleyecek olursak;

– Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. – Sağlıklı olmanız gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporunun sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluş tarafından onaylanmış olması gerekmektedir. – Elde edilen bu sağlık raporunun tercüme edilmiş olması gerekiyor. – Tercüme edilmiş olan sağlık raporunun noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekiyor. – Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça ya da İngilizce eğitim verildiğinden dolayı bu iki dilden en az bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz öncelikli olarak sizi bir yıllık hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacağından dolayı bu hazırlık eğitimi süreci için yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekmektedir.

Bu eğitim sürecinde size en iyi şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve etcs kredi sistemi dahilinde bologna eğitimi ile beraber lisans eğitimi almaya başlayacaksınız.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeler sizin için uygun görünüyor ise üniversite sınavına hazırlanmanıza gerek yok, üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok hatta bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz yapmanız gereken şey Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız ile beraber sürdüreceğiniz çalışmalarınızda gerek yurt dışı eğitimi için Ukrayna vizesi işlemi gerek ise Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için üniversite kayıt işlemlerini yapmanızda karşılıklı olarak yapılacak olan sözleşmeler dahilinde en iyi şekilde ve en kısa sürede sonuçlandırılması sağlanacaktır. Bu eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir çalışma hayatı sizi bekliyor olacaktır.

Bolgona eğitim sisteminden bahsedecek olursak öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogları çok daha güçlü hale getirmeyi temel hedefleri arasında görmekte olduğumuz bu sistemde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmekte ya da öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciyi bilgiye ulaşmak için araştırma yapmayı sağlayan kişi olması sağlanmaktadır. Dolayısı ile bu eğitim sistemi dahilinde yapılacak çalışmalarda öğrenciler öğretmenlerin vermekte oldukları konu başlıkları dahilinde ekip arkadaşları ile beraber tercih edecekleri konu ile ilgili olarak gerek bir milyon kitabın yer aldığı Odessa Tıp Üniversitesi bünyesindeki araştırma kütüphanesinde gerek ise Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça yüksek bir alana sahip bilgisayar laboratuvarında öğrencilerin gerekli araştırmaları yapmaları sağlanmaktadır. Bu alanda öğrenciler rahat bir geleceğe hazırlık için ilk adımlarını üniversitemiz bünyesinde atmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]