İçeriğe geç

Kiev Maup Üniversitesi

1990 yılında kurulan Kiev Maup Üniversitesi öğrencilere eğitim hizmeti sunmaktadır. Felsefe, bankacılık, sigortacılık ve finans gibi pek çok bölümü bünyesinde barındıran Kiev Maup Üniversitesi Ukrayna’nın öne çıkan üniversiteleri arasında yer almaktadır. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi veren Kiev Maup Üniversitesi öğrencilerin kendini geliştirmesine ve kariyerlerinde emin adımlarla ilerlemesinde yardımcı olmaktadır. Kiev Maup Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler aldıkları diplomalarla Avrupa’nın her yerinde iş bulma imkanına sahip oluyor. Kariyerini başarılı bir şekilde tekrar yapılandırmak isteyen öğrenciler Ukrayna’nın eğitim avantajlarından faydalanmanın farkını yaşıyor.

Köklü bir geçmişe sahip olan Kiev Maup Üniversitesi farklı ülkelerden çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanından Kiev Maup Üniversitesi’nin bu kadar çok tercih edilmesinin asıl nedeni kaliteli eğitim vermesi ve uygun fiyatlarla eğitim sunmanın ayrıcalığını yaşatmasıdır. Yıllık 2000 dolar ile 3500 dolar arasında yıllık ücrete sahip olan Kiev Maup Üniversitesi eğitim alanında profesyonel geniş akademik bir kadroyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrencilerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için sınıflar öğrencilerin eğitimlerine uygun bir şekilde dizayn edilmiş olup teknolojik araçlar sıklıkla kullanılmaktadır. Modern, teoriye dayalı, uygulamalı eğitimin adresi Kiev Maup Üniversitesi öğrencilerini en iyi şekilde eğitmektedir. İlk yıl hazırlık eğitiminin verildiği Kiev Maup Üniversitesi’nde Ukraynaca ve Rusça dillerinde eğitim verilmektedir. Hazırlık sınıfını başarı ile bitiren öğrenciler hem lisans programlarına geçmeye hak kazanıyor hem de en iyi şekilde dil öğrenme fırsatına sahip oluyor.
Ukrayna son dönemin popülerleşen ülkelerinden biri haline geldi. Özellikle eğitim alanında yaşadığı gelişmelerin ardından çok sayıda yabancı öğrenci Ukrayna’da eğitim alma alternatifini seçti.

Her yıl binlerce yeni öğrenciyi ağırlayan Ukrayna tam bir eğitim şehri haline dönüşmüştür. Odessa, Kiev gibi önemli şehirlerin dışında Ukrayna’nın pek çok kentinde üniversite bulunmakta ve kaliteli bir şekilde lisans eğitimi sunulmaktadır. Kiev Maup Üniversitesi Ukrayna’nın öne çıkan eğitim kurumlarından biri olmayı başarmıştır. Öğrencilere kaliteli eğitim imkanı sağlamasının yanı sıra sağladığı sosyal etkinliklerle de çok konuşulan üniversitelerden biridir. Öğrencinin hem sosyal hem de kültürel yönden gelişmesine imkan sunan Maup Üniversitesi öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. Kiev Maup Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler aldıkları diploma sayesinde dünyanın her yerinde iş bulma imkanına sahip olmaktadır.
Üniversite eğitimi almak için Ukrayna yurtdışı eğitim programını tercih etmek isteyenler Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor. Kiev Maup Üniversitesi’ne kayıt için gerekli evraklar hakkında bilgi sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanları öğrencilere kayıt aşaması, konaklama, sosyal aktiviteler, yeme içme ve ulaşım gibi en önemli konular hakkında da gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Sizlerde hayalini kurduğunuz mesleğe kavuşmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilir ve Kiev Maup Üniversitesi’nde hemen eğitime başlayabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın