İçeriğe geç

Ukrayna Üniversiteleri Danışmanlık Hizmetleri

Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale şubesi olarak; Ukrayna Üniversiteleri’nden birinde okumak istediğinizde sizler için sunacağımız Ukrayna üniversiteleri danışmanlık hizmetleri arasında; Ukrayna üniversiteleri ve bölüm hakkında detaylı bilgilendirme yapılması, Ukrayna Üniversite başvurusunu yapma ve sizin için davetiye hizmeti, vize başvurularınızın ve evraklarınızın hazırlanması ve Ukrayna’ya yolculuk organizasyonu olarak sayılabilir.

Belirtmek isteriz ki, hizmet sürecimiz sadece Türkiye’de sınırlı kalmamaktadır. Sizler Ukrayna’ya gittikten sonra da Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler bir yıl boyunca sizlere destek vermeye devam etmekteyiz. Sizlerin hem ülkemizdeki süreçlerinde hem de Ukrayna’da ki bir yıllık sürecinizde destek olarak rahat bir eğitim hayatı yaşamanızı amaçlamaktayız.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale şubesi olarak Ukrayna’ya gittiğinizde sunacağımız Ukrayna üniversiteleri danışmanlık hizmetleri de; havaalanında karşılanmanız, üniversite kayıt işlemlerinizin yapılması, yurda yerleştirme işlemleriniz, oturma izninin alınması, zorunlu sağlık sigortanızın yapılması, şehir oryantasyonu, hazırlık okulunuz sonrasında Ukrayna Üniversitelerine başvurunuzun yapılması ve kabul belgenizin alınması ve de 1 yıl ücretsiz danışmanlık hizmeti vermemiz şeklindedir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Farkı

Bizler 20 yılı aşkın bir süredir eğitim danışmanlığı sektöründe hizmet vermekte olup siz öğrencilerimizin en iyi ve en kaliteli olanaklarda eğitim almasını sağlamaktayız. Son dönemin en popüler, fiyatı ve verdiği eğitim kalitesi ile göz dolduran Ukrayna Üniversiteleri ile sizlere Ukrayna üniversiteleri danışmanlık hizmetleri vermekten ve bizlerin tecrübelerinden yararlanmanızdan memnuniyet duyacağız. Türkiye’deki üniversite bölümlerinin birebir Ukrayna’da karşılığını bulmanızla, hem yurt dışında üniversite okumanın tadını çıkaracak hem de tüm AB ülkelerinde ve ülkemizde de geçerli olan bir diplomaya sahip olacaksınız. Üstelik bu avantajlı diplomanın yanında 3 dil birden öğrenmiş olarak, diğer mezunlardan çok daha önde olarak iş hayatına atılacaksınız.

Uluslararası öğrenciler yani sizler de  eğitimlerinize hazırlık yılı ile başlayacak bir eğitim sistemine tabii olacaksınız. Hazırlık sınıflarında İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dil eğitiminin yanında, sizlerin ileride devam edeceği fizik, matematik analiz, teknik resim gibi bölümlerinizle alakalı temel bilgi ve terminolojiye ait eğitimleri de alacaksınız.

Uluslararası öğrenciler, yani sizler  hazırlık sınıfını bitirdikten sonra isterseniz aynı üniversitede devam edebilirsiniz, isterseniz de diğer bir üniversitenin ana bölümlerinde yabancı öğrencilerle birlikte okuma şansını elde edeceksiniz. Ukrayna Üniversiteleri hem eğitiminiz, hem konaklamanız, hem de sosyal yaşamınız için yapacağınız harcamalarla ailelerinizin de rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olarak sizlere her açıdan mükemmel bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Tüm bunlar için hemen Ukrayna eğitim danışmanlığı Çanakkale şubemize ulaşın, cazip bir üniversite hayatına sahip olun.

Konum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın