İçeriğe geç

Yurt Dışı Eğitimi için En Doğru Adres

Ukrayna eğitim danışmanlığı Diyarbakır hizmetimizle, yurt dışı eğitimi için en doğru adres Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlerleyiz. Ukrayna ve Ukrayna üniversiteleri hakkında verilecek en değerli ve önemli bilgi; birçok bölümü bulundurmaları, İngilizce eğitim fırsatı sunmaları, Rusça ve Ukraynaca öğrenerek de ülkenize dönecek olmanız ve de alacağınız diplomanın tüm AB ülkelerinde ve Türkiye’de tanınacak olmasıdır.

Ukrayna’da eğitim; YÖK’ün tanıdığı üniversitelerin birinde hazırlık okunduktan sonra, istediğiniz şehirde ve üniversitede ve de istediğiniz bölümde okuma imkanı sunulmasıyla gerçekleşmektedir. Ukrayna üniversitelerine başvuru için;  ilk bir yıl hazırlık eğitimini 8-10 kişilik sınıflarda Rusça Dil öğrenimini olarak tamamlamak ve alacağınız sertifika ile  istediğiniz üniversiteye  sınavsız kayıt yaptırmak şeklindedir.

Ukrayna’da eğitim için taşımanız gereken şartlar da; sadece meslek lisesi ya da lise mezunu olmanızdır. Ukrayna Üniversiteleri içinden birinde okumak için;  Rusça ya da İngilizce Hazırlık Dil Üniversitesi’nde başarılı olmanız yeterlidir. Ardından istediğiniz bölümde herhangi bir sınava tabi tutulmadan okuma şansını elde etmiş olacaksınız.

Kesin kayıt yaptıran öğrencilerimizin Ukrayna eğitim danışmanlığı Diyarbakır şubemizle verecek olduğumuz hizmet sayesinde; tüm evrakların Ukraynaca çevirisi, noter tasdik işlemleri, kaymakamlık işlemleri, üniversitenizden başvuru talebi, vize işlemleri ve vize harcı, seyahat sigortası gibi işlemler de Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı farkıyla bizler tarafından yapılacaktır.

Ukrayna Üniversiteleri İçin Doğru Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Üniversiteleri’nden birinde okumak istediğinizde sizler için sunacağımız yurt dışı eğitimi için en doğru adres olarak bizlerin danışmak hizmetleri arasında; Ukrayna üniversiteleri ve bölüm hakkında detaylı bilgilendirme yapılması, Ukrayna Üniversite başvurusunu yapma ve sizin için Ukrayna üniversite davetiye hizmeti, vize başvurularınızın ve evraklarınızın hazırlanması ve Ukrayna’ya yolculuk organizasyonu olarak sayılabilir.

Üniversiteniz için Ukrayna’ya gittiğinizde; havalimanı karşılaması, üniversite kaydı, yurda kayıt ya da oturma izni alma, sağlık kontrol kartını alma, şehir, yurt ve üniversite danışmanlığı, bizim kontrolümüzde gerçekleşecektir. Böylece sizler de yurt dışı eğitimi için en ideal adres ile harika bir öğrencilik deneyimi yakalamış olacaksınız.

Türkiye’nin imzaladığı Bologna Anlaşması ile alacağınız diploma Türkiye’de de geçerli olacaktır. Yani Ukrayna’dan alacağınız diploma ülkemiz tarafından da tanınacaktır. Kaliteli ve  akademik potansiyeli çok yüksek olan, eğitim ve yaşam maliyetleri açısından da dünyada fark yaratan Ukrayna’da Ukrayna üniversite başvurusu ve tarihi süreçlerini kaçırmamak için bizlere başvurun, yurt dışı eğitim fırsatlarını anında yakalayın.

Ukrayna üniversitelerinden davetiye hizmeti ile oryantasyon hizmetinden, bölüm tercihinden uygun fiyatlı üniversite seçimine ve Ukrayna’ya gideceğiniz tüm süreçlerde Ukrayna eğitim danışmanlığı Diyarbakır şubesi, sizlerin yanında olarak harika bir üniversite hayatı yaşamanız için hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Konum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın