İçeriğe geç

Ukrayna Üniversitelerinde Okumak

1993 yılından bugüne, yurtdışı eğitimi konusunda hizmet vererek sadece Türkiye’den diğer ülkelere değil diğer ülkelerden de Türkiye’ye yapılan öğrenci transferlerinde sunduğumuz deneyim ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak şimdi de Ukrayna eğitim danışmanlığı Muğla şubesiyle sizlerleyiz.

Hayaliz yurt dışında okumak, sınava tabii olmadan istediğiniz bölümde okumak, birden fazla dil öğrenmek ve tüm bunları da en ekonomik biçimde gerçekleştirmek ise Ukrayna üniversitelerinde okuma şansını yakalayarak tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğu Avrupa’nın en iyi ülkesinde ve şu an Avrupa ülkeleri arasında en kaliteli eğitimi veren üniversitelerin birinde okuma şansı elde edeceksiniz. Böylece, mezun olduktan sonra, cebinize Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerini koyarak iş fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.

Herhangi bir sınav şartı aranmadan, sadece lise diplomanızla başvurup yurt dışında okuma hayalinize kavuşmak artık çok kolay. Hem sınav kaygısı yaşamamış olacak hem de öğrencilik yıllarınıza unutulmayacak deneyimler katacaksınız. Üstelik tüm hayallerinizi istediğiniz bölümde okuyarak gerçekleştireceksiniz.

İstediğiniz bölümde Ukrayna üniversitelerinde okuma şansını yakalamak için Ukrayna eğitim danışmanlığı Muğla şubemizle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Mezuniyetiniz sonrasında alacağınız diploma, tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ve de Türkiye tanınan bir diploma olacaktır.

Ukrayna Üniversitelerinde Okumak

Yurt dışında okumak istiyorum ancak aileme de fazlasıyla yük olmaktan korkuyorum, şeklinde düşünen öğrencilerimiz için de Ukrayna en doğru tercih olacaktır. Kalite seviyesi en yüksekte olan bir üniversitede ve de yurt dışında okuma düşüncesi, ilk etapta birçok kişide yüksek ekonomik koşulları çağrıştırır. Ancak Ukrayna’nın sosyal yaşam giderlerindeki ücretleri ülkemize oranla çok daha düşüktür.

Ukrayna Üniversiteleri’nin fiyatları, bölümlere göre farklılık göstermektedir. Ancak tüm Avrupa ülkeleri içinde en ekonomik fiyata ve en kaliteli eğitime sahip ülkedir. Ayrıca Ukrayna Üniversiteleri bölümleri, ülkemizde var olan hemen hemen tüm bölümlere de sahiptir. Ukrayna Üniversiteleri’nin birçok bölümünün diplomaları da Türkiye tarafından tanınmaktadır.

Mezuniyet sonrasında kazanacağınız en güzel yeterliklerden biri de diplomanızın Avrupa ülkelerinde geçerli olmasıdır. Ukrayna üniversitelerinde okuma avantajları okul bitiminde de devam edecektir. Okul bittikten sonra hemen iş imkanı bulmanız düşünüldüğünde, Ukrayna’nın eğitim için kesinlikle tercih edilme nedenlerinden biri daha ortaya çıkmış olur. Ayrıca sizlerin başarıları hakkında alacağınız Ukrayna okullarındaki transkriptler, hem Ukrayna’da hem de Türkiye’de geçerli olacaktır. Sizler için; bahsi geçen avantajlardan yararlanmanız için sunduğumuz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Ukrayna eğitim danışmanlığı Muğla şubemizin numaralarından bizlere ulaşın, yurt dışı eğitiminin öncüsü Ukrayna’da üniversite okumanın ayrıcalığını yaşayın.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın