İçeriğe geç

Ukrayna’da Eğitim Bursları

Ukrayna Üniversiteleri burs olarak öğrencilerine, tıpkı ülkemizdeki gibi avantajlar sunmaktadır. Almak istediğiniz eğitim için ülkemizde de yararlanabilecek Ukrayna’da eğitim bursları bulunmaktadır. Ülkemizde okunduğunda Kredi Yurtlar Kurumu’ndan geri ödemeli yani kredi biçimde alınacak burs hakkı, yurt dışında ve Ukrayna’da okunduğu zamanda geçerli olmaktadır. Hem Kyk’den kredi bursunuzu alıp hem de Ukrayna’da okuma şansını elde edebilirsiniz. Yurt dışı eğitimlerinde, yılların tecrübesi ile her zaman öğrencilerin yanında ve destek olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler, istediğiniz okulda, istediğiniz şartlara sahip olarak ve burs kredisi başvurusunda sizlere destek olarak, harika bir öğrencilik hayatına kavuşmanızı sağlıyoruz.

Yurt dışında eğitim almak için lise mezunu olmanız yeterlidir. Yurt dışı eğitimlerinden birine kayıt olmak için bölüm ya da alan ayrımı yapılmaksızın ve LGS-LYS sınavlarından birine girme şartı aranmaksızın, istediğiniz bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. Bizler de özellikle Ukrayna’da hem ekonomik hem de kaliteli üniversite öğreniminiz için sizlere hizmet vermekteyiz. Yurt dışı eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin dil bilmeme endişesini taşımalarına da gerek yoktur.

Ukrayna’da başvuracağınız okulda bir eğitim dönemi boyunca alacağınız hazırlık eğitimi ile dil problemini de kökünden halletmiş olacaksınız. Ayrıca dil yeterlilik belgesine sahipseniz, hazırlık sınıfını okumadan direkt olarak istediğiniz bölümünün 1.sınıfından da eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri burs olarak Türkiye’nin sunduğu kredi burs hakkını vererek de ekonomik olarak sizlerin güçlü olmasını sağlamaktadır.

Ukrayna’da Üniversite Okumak

Ukrayna’ da üniversite okumanın avantajları okul bitiminde de devam edecektir. Okul bittikten sonra hemen iş imkanı bulmanız düşünüldüğünde, Ukrayna’nın eğitim için kesinlikle tercih edilme nedenlerinden biri daha ortaya çıkmış olur. Ayrıca sizlerin başarıları hakkında alacağınız Ukrayna okullarındaki transkriptler, hem Ukrayna’da hem de Türkiye’de geçerli olur. Bu sayede Ukrayna’da eğitim bursları hakkından ülkemizde de yararlanmış olursunuz.

Ukrayna’ da üniversite okuyan diğer öğrencilerimiz, Türkiye’de bulunan birçok özel okula göre daha uygun fiyatlarda eğitim sürecini tamamladıklarını dile getirmişlerdir. Bunun nedenleri; kişilerin kendilerini dil anlamında ilerletmek istediklerine hem dil eğitimine masraf yapamayacak olmaları hem de üniversite eğitimi için de ödeme yapacak olmalarıdır.

Masrafların toplamına bakıldığında, sadece Ukrayna’da okuyarak, İngilizce, Ukraynaca ve Rusça dillerini öğrenerek ülkemize dönmüş olacak hem de uygun fiyatlarda bir okulda kaliteli bir eğitim almış olacaksınız. Tüm bu avantajlardan yararlanmanız ve en doğru tercihleri yapabilmeniz, ayrıca Ukrayna’da eğitim bursları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler sizlerin yanındayız. Ukrayna Üniversiteleri burs hakları, yaşam koşulları, size uygun üniversite tercihleri ve tüm bunların başvurularını yapma ve süreci takip etme hizmetlerimizle en kaliteli üniversite eğitimini almanızı amaçlıyoruz.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın