İçeriğe geç

Ukrayna’da Üniversite Okumanın Farkı

Ukrayna’da Üniversite Okumanın Farkı ile Üniversite sınavını kazanamama korkusu yaşıyorsanız ya da yurt dışında okuma hayaliniz varsa Ukrayna sizin için çok doğru bir tercih olacaktır ve bunun için de Ukrayna eğitim danışmanlığı Kocaeli şubemizi aramanız yeterli olacaktır. Ukrayna Üniversiteleri’nin üniversite için sınav şartı aramaması ne İngilizce eğitim imkanı sunması sizlerin tercih etmesi için cazip seçeneklerdir.

İlk yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra, istediğiniz üniversitede, dilediğiniz bölümü okuyabilmek, birden fazla dilde üniversite mezunu olmak Ukrayna’da üniversite okumanın farkı olarak sizlere geri dönecektir. Tercih olarak İngilizce eğitim almanızla birlikte yaşadığınız süre boyunca öğreneceğiniz Rusça ile de ülkenize 2 dili garanti ederek döneceksiniz. Ukrayna üniversiteleri bünyesinde taban puanının olmaması da tercih edilme oranını arttıran bir durumdur. Bu durumda tek yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlere başvurmanız ve cazip eğitim sistemi hakkında detaylı bilgileri almanız olacaktır.

Ukrayna, Avrupa ülkelerinde üniversiteler arası tanınmayı, işbirliğini ve öğrenci değişimini mümkün kılan Bologna Anlaşması’nı imzalayan ülkelerden biridir. Böylece Ukrayna Üniversiteleri’nden birinden alacağınız diplomalar tüm Avrupa’da da geçerli olacaktır.

Türkiye’nin imzaladığı Bologna Anlaşması ile de alacağınız diploma Türkiye’de de geçerli olacaktır. Yani Ukrayna’dan alacağınız diploma ülkemiz tarafından da tanınacaktır. Böylece sizler de Ukrayna’da üniversite okumanın farkını doyasıya yaşamış olacaksınız. Kaliteli ve akademik potansiyeli çok yüksek olan, eğitim ve yaşam maliyetleri açısından da dünyada fark yaratan Ukrayna’da, üniversite eğitimi almak sizler için çok cazip olacak.

Ukrayna’da Eğitim Fırsatı

Sadece dünyaya örnek olan eğitim anlayışlarıyla değil, ücret olarak da diğer yurt dışı eğitim kurumlarının altında fiyatlarıyla da fark yaratmaktadırlar. Sizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Ukrayna eğitim danışmanlığı Kocaeli hizmetlerimizden en doğru ve en detaylı bilgileri alarak Ukrayna’da üniversite okumanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Danışmanlığımız bünyesinde bulunan uzman danışmanlarımızla, sizlere her türlü yardımda bulunmak ve detaylı bir bilgilendirme yapmak çalışma anlayışımı oluşturmaktadır. Ukrayna Üniversiteleri’nden birini tercih etmenizle, istediğiniz bölümde okuma şansını yakalamış olacaksınız. Başarıya ulaşmak için hem istediğiniz bölümü okuyacak hem de kaliteli bir eğitim almış olacaksınız.

Hazırlık okulunu bitirdikten sonra Ukrayna’da bulunan tüm üniversitelere kesin kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri’nin birçok bölümünün diplomaları da Türkiye tarafından tanınmaktadır. Mezuniyet sonrasında kazanacağınız en güzel yeterliklerden biri de diplomanızın Avrupa ülkelerinde geçerli olmasıdır. Ukrayna Üniversiteleri’nin fiyatları, bölümlere göre farklılık göstermektedir. Ancak tüm Avrupa ülkeleri içinde en ekonomik fiyata ve en kaliteli eğitime sahip ülkedir.

Ukrayna Üniversiteleri bölümleri, ülkemizde var olan hemen hemen tüm bölümlere de sahiptir. İstediğiniz bölümden mezun olduğunuz takdirde hem Rusça hem de İngilizce öğrenerek ayrılmış olacak ve bölümlerin sizlere sunduğu Ukrayna’da üniversite okumanın farkı olanaklarından yararlanmış olacaksınız. Tek yapmanız gereken Ukrayna eğitim danışmanlığı Kocaeli şubesinden bizlere ulaşmak olacak.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın