İçeriğe geç

Ukrayna Üniversiteleri İçin Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetleri

Ukrayna Üniversiteleri İçin Sunduğumuz Danışmanlık Hizmetleri ; Ukrayna’da bulunan üniversitelerde okumak isteyen öğrencilerimiz için sunduğumuz en önemli hizmetler arasındadır. Ukrayna’da bir üniversiteye kayıt olduktan sonra, kişiyi en çok uğraştıran süreçlerden biri de okula kabul belgesinin alınmasıdır. Çünkü; belki de çok fazla hakim olunmayan Ukraynaca dilinde, öğrenci süreçten net olarak haberdar olamaz ve kendi derdini de net bir şekilde anlatamaz. Bu da prosedür gerektiren işlemelerde kaosa neden olabilir.

Ukrayna Üniversiteleri için sunduğumuz danışmanlık hizmetleri sayesinde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler, başvuru süreci, şehir yaşamına uyum gibi süreçlerde yanınızda oluğumuz gibi davetiye hizmeti ile de sizlere destek olmaktayız.

Ukrayna Üniversiteleri’nden birinde okumak istediğinizde sizler için sunacağımız danışmak hizmetleri arasında; Ukrayna üniversiteleri ve bölüm hakkında de

taylı bilgilendirme yapılması, Ukrayna Üniversite başvurusunu yapma ve sizin için Ukrayna üniversite davetiye hizmeti, vize başvurularınızın ve evraklarınızın hazırlanması ve Ukrayna’ya yolculuk organizasyonu olarak sayılabilir. Ancak bu saydıklarımız Ukrayna Üniversiteleri için sunduğumuz danışmanlık hizmetleri arasında sadece Türkiye ayağında verdiğimiz hizmetlerdir.

Ukrayna’ya gittiğinizde sunacağımız danışmanlık hizmetlerimiz de; havaalanında karşılanmanız, üniversite kayıt işlemlerinizin yapılması, yurda yerleştirme işlemleriniz, oturma izninin alınması, zorunlu sağlık sigortanızın yapılması, şehir oryantasyonu, hazırlık okulunuz sonrasında Ukrayna Üniversitelerine başvurunuzun yapılması ve kabul belgenizin alınması ve de 1 yıl ücretsiz danışmanlık hizmeti vermemiz şeklindedir.

Danışmanlık Hizmetlerimizin Farkını Yaşayın

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler 20 yılı aşkın bir süredir eğitim danışmanlığı sektöründe hizmet vermekte olup siz öğrencilerimizin en iyi ve en kaliteli olanaklarda eğitim almasını sağlamaktayız. Son dönemin en popüler, fiyatı ve verdiği eğitim kalitesi ile göz dolduran Ukrayna Üniversiteleri ile sizlere danışmanlık yapmaktan ve bizlerin tecrübelerinden yararlanmanızdan memnuniyet duyacağız.

Türkiye’deki üniversite bölümlerinin birebir Ukrayna’da karşılığını bulmanızla, hem yurt dışında üniversite okumanın tadını çıkaracak hem de tüm AB ülkelerinde ve ülkemizde de geçerli olan bir diplomaya sahip olacaksınız. Üstelik bu avantajlı diplomanın yanında 3 dil birden öğrenmiş olarak, diğer mezunlardan çok daha önde olarak iş hayatına atılacaksınız. Bu avantajlardan yararlanmak istediğinizde Ukrayna Üniversiteleri için sunduğumuz danışmanlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır. Çünkü biliyoruz ki mükemmel bir üniversite hayatının tadını çıkarmak ve ailenize yük olmadan okumanın huzurunu yaşamak, Ukrayna’da üniversite okumakla gerçek olacaktır. Bu imkanları ve detayları da bizler sizlere sunarak, hayallerinizi yaşamanızda kolaylık sağlamı olacağız.

Ukrayna üniversite davetiye hizmeti ile oryantasyon hizmetinden, bölüm tercihinden uygun fiyatlı üniversite seçimine ve Ukrayna’ya gideceğiniz tüm süreçlerde sizlerin yanında olarak harika bir üniversite hayatı yaşamanız için sizlerleyiz.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın