İçeriğe geç

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Mavi bayrak ülkesi olan Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı bölümünde de eğitim verilmektedir. Ukrayna’nın Odessa kentinde bulunan Odessa Denizcilik Akademisi, tüm dünyada uygulanmakta olan IMO standartlarında eğitim vermektedir. Ukrayna’da gemi kaptanlığı eğitimi diploması da uluslararası geçerliliğe sahip olup, her türlü deniz seferinde gerekli olacak sertifikaların tümüdür. Ayrıca Denizcilik Akademisi, 2000 yılından itibaren Uluslararası Denizcilik Üniversiteleri Birliği’ne üye olmuş ve ISO 9001 – 2000 standartlarına sahip bir biçimde eğitim vermeye başlamıştır. Odessa Denizcilik Akademisi’nden mezun olduğunuz takdirde; her türlü açık deniz gemilerinde ve endüstrinin pek çok branşında yönetici olarak görev alabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlere başvurmanızla, hem yurt dışında üniversite okuma hayalini gerçekleştirecek hem kaliteli ve ekonomik bir eğitim alacak hem de muzun olduktan sonra iş bulma ve pozisyon olarak çok avantajlı olacaksınız. Eğitim alacağınız Denizcilik Akademisi’nde eğitim materyallerinin ve teknik ekipmanların en iyileri ile karşılaşacaksınz. 4 bloklu kampüste, 7 akademik binası bulunan Akademi’de; bir spor kompleksi, olimpik havuzu, 1.000 kişilik modern bir yemekhanesi, 3 kafesi, kulübü, çamaşırhanesi, öğrenciler için tecrübeli sağlık elemanlarının çalıştığı bir hastahanesi bulunmaktadır. Ukrayna’da gemi kaptanlığı eğitimi almak ve saydığımız son derece kaliteli eğitimden yararlanmak bizlere başvurmanızla hayalden çıkıp gerçek olacaktır.

Odessa Denizcilik Akademisi

Rusça olarak alacağınız Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı bölümünün süresi de 5 yıldır. 1.yılda hazırlık eğitimini tamamladıktan sonra 4 yıllık lisans eğitimine başlayacaksınız. Ukrayna’da gemi kaptanlığı eğitimi, bir denizcinin işinin gemide oldukça kritik olduğu bilinciyle verilmektedir. Bu yüzden sizlere kapsamlı bir eğitim verilecektir.

Alacağınız eğitimde; İngilizce, seyrüsefer, pilotaj, denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku. Gemi kontrol, ekonomi, donanma ve kargo taşımacılığı teknolojisi yönetimi ile ticari kanal operasyonları gibi alanlar olacaktır. Tüm bu eğitimlerden kapsamlı bir şekilde geçtikten ve stajınızı yaptıktan sonra mezun olacaksınız. Belirtmek isteriz ki Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkıyla başlayacağınız Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi, Ukrayna devlet akreditasyon kurulu tarafından bu alanda en yüksek seviye olan, Seviye IV ile ödüllendirilmiş bir akademidir.

Sizler de dünyanın en iyileri arasında olan Denizcilik Akademisi’nde mükemmel bir lisans deneyimi yaşamak için iletişim numaralarımızdan hemen bizimle irtibata geçin ve şansı sizler de yakalayın. Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı bölümünden mezun olmanız, iş alanları içindeki en prestijli mesleklerden birini icra etmeniz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Konum

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın